HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 EKSPRES: ''Türk Sağlık-Sen'den eğitim toplantısı''
     Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin yaptığı açıklamada, İskenderun Ontur Otel'de iş yeri temsilcileriyle istişare ve eğitim toplantısı gerçekleştirdiklerini kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Suriye'nin kaderini Suriye halkı tayin eder''
     Has Parti Hatay İl Başkanı Besim Altunöz, Suriye'nin kaderini Suriye halkının tayin edeceğini belirtti.
    
     HATAY: ''Hançerkıran'dan ATSO'ya ziyaret''
     Hatay 2. Ağır Ceza Hakimi ve Adalet Komisyon Başkanı Tuğrul Hançerkıran, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
    
     ASYA: ''HASİAD'ın demiryolu talebine müjdeli haber''
     Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, kent için oluşturduğu hedef projeler arasında önemli bir yer tutan ''Hatay Demiryolu Projesi''nin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından gündeme alındığı müjdesini aldıklarını kaydetti.
    
     ZAFER: ''Yöresel ürünlere markalaşma desteği geliyor''
     Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından kentteki yöresel ürünlerin markalaşması için destekleme verileceği bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''Yavuz Selim Caddesi'ne asfalt''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yavuz Selim Caddesi'nde asfaltlama çalışması gerçekleştirildiği bildirildi.
    
     YORUM: ''Başkan Savaş TRT Türk'te Antakya'yı anlattı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş TRT Türk'te yayınlanan ''Türkiye Sabah'' programının canlı yayın konuğu olduğu bildirildi.
    
     KENT: ''DOĞAKA'dan Hatay'daki KOBİ'lere markalaşma eğitimi''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay'daki Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler'e (KOBİ) ürün ve hizmetlerine marka değeri kazandırılmasını teşvik etmek amacıyla ''Markalaşma ve Marka Yönetimi Eğitimi'' düzenlendi.
    
     ÖZYURT: ''Uygulama memnuniyet yarattı''
     Kent merkezindeki yeni bir uygulama başlatan Antakya Belediyesi esnafın satışa sunduğu gıda, giyim gibi malların kaldırımlarda teşhir edilmesine izin vermemesi vatandaşta memnuniyet yarattığı bildirildi.
    
     ASİ: ''MKÜ BESYO Türkiye'de ilklere imza atıyor''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğretmenlik Bölüm Başkanı ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Kırımoğlu, MKÜ BESYO'nun Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun da desteğini alarak Türkiye'de ilklere imza attığını kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 30 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  199345 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle