HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''SHÇEK, görme engellilere yönelik bilgisayar kursu açtı''
     Hatay Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Müdürü Mevlüt Aydın, engelli vatandaşların topluma kazandırılması ve meslek sahibi olmaları için projeler hazırladıklarını, bu kapsamda 12 görme engelli için bilgisayar kursu açtıklarını belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Tarihi Uzun Çarşı restore edilecek''
     Antakya'da bulunan tarihi uzun çarşı, yapılacak restorasyon çalışmalarıyla Hatay halkının yanı sıra yerli ve yabancı konukların gözde alışveriş merkezi olacak. Çalışmalar, Hatay Valiliği ve Antakya Belediyesi işbirliğinde yürütülecek.
    
     EXPRES: ''Vatandaşlardan Savaş'a sevgi seli''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, göreve seçildiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla göz doldurmaya ve vatandaşların sevgisini kazanmaya devam ediyor.
    
     ASİ: ''Şalgamlık havuç birincisiyiz''
     Tarım İl Müdürü Bestami Zabun, yaptığı açıklamada Hatay'da geçen yıl şalgam suyu için 271 ton havuç üretiminin yapıldığını, bu rakamla bölgenin Türkiye üretiminde ilk sıralarda yer aldığını söyledi.
    
     ATAYURT: ''AKP iki dilli siyaset yapıyor''
     MHP İl Başkanı Şefik Çirkin, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin Hatay ziyaretini değerlendirdiği basın toplantısında, yine iktidar partisine yüklendi.
    
     HATAY: ''Ermeni tasarısı Ermenileri sıktı''
     Ermeni Soykırımı Tasarısı'nın ABD tarafından önümüzdeki hafta içerisinde yeniden gündeme getirilecek olması, Hatay'daki Ermenileri rahatsız etti. Vakıflı Köyü Muhtarı Berç Kartun, meydanın diasporaya bırakılmaması gerektiğini söyledi.
    
     SÖZ: ''Nihat Matkap bilim kurulunda''
     Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Nihat Matkap, CHP'nin geçen hafta sona Ankara'da yapılan olağanüstü kurultayında 80 kişilik parti meclisinin bilim kurulunda yer aldı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  86795 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle