HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''İş kurmak isteyene hibe''
     Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu'nun (İŞKUR) ortaklaşa düzenledikleri Girişimcilik Proje Destek Programı kapsamında, iş kurmak isteyenlere 27 bin lira hibe verileceği belirtildi.
    
     KENT: ''Mozaikler İspanya'da sergilenecek''
     Hatay'da kadın istihdamının desteklenmesi amacıyla başlatılan ''Kadın Eliyle Mozaik Tasarımı'' projesi kapsamında işsiz 80 kadın mozaik yapımını öğreniyor. Kadınların yaptığı çalışmaların İspanya'da sergileneceği bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''İşletmelere teşekkür belgesi''
     İş yerinin önünü ve çevresini temiz tutan işletmelere Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz tarafından teşekkür belgesi verildi.
    
     EXPRES: ''Her aile hekimine 3 bin 500 hasta''
     İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım, her aile hekiminin ortalama 3 bin 500 hastayla ilgileneceğini kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Patlayıcı ve yanıcı maddelerin satışı yasak''
     Hatay'da, görüntü kirliliğine neden olan, korku ve panik yaratan patlayıcı ve yanıcı maddelerin alım ve satımının yasaklandığı bildirildi.
    
     HATAY: ''Hukuki süreç tamamlandı''
     İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, ikinci organize sanayi bölgesi için hukuki sürecin tamamlandığını ve çalışmaların son noktaya geldiğini belirtti.
    
     SÖZ: ''Sözleşmelilere yarım, 4C'lilere ise maaş verilmedi''
     Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Hayrettin Şahin, kamuda çalışan 27 bin 4C'linin aralık ayında maaş alamadığını, sözleşmeli personelin de yarım maaş aldığını ifade ederek, çalışanların mağduriyetinin giderilmesi için bir an önce yasal düzenleme yapılması gerektiğini kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 23 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  103515 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle