HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''İlaç kalıntılı ürünlere geçit yok''
     Hatay Tarım İl Müdürü Bestami Zabun, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 16 pilot ilde başlattığı ''Entegre ve Kontrollü Üretim Yöntemi'' (EKÜY) projesi kapsamında ilaç kalıntısının önüne geçerek, tarladan sofraya kadar güvenli ürünlerin temini için çalıştıklarını söyledi.
    
     EXPRES: ''Kültür ve sanat, şehrin kalkınması için önemlidir''
     Hatay Valiliği tarafından düzenlenen Türk Halk Müziği konseri için Antakya'ya gelen usta sanatçı Bayram Bilge Tokel, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
    
     ÖZYURT: ''Hatay'ın 'En'leri o kadar çok ki''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay'ın sayısız ''En''leri bulunduğunu belirterek, ''Ama bunların içinden bir tanesi var ki 'En' olma unvanını ve özelliğini hak ediyor. Bu da sevginin, barışın, kültürün merkezi olması'' dedi.
    
     YORUM: ''Aşure, bolluk, bereket ve kardeşliktir''
     MHP Kadın Kolları Başkanı Dilaver Eryılmaz, Muharrem ayı nedeniyle aşure yaparak dağıttıklarını, aşurenin bolluk, bereket ve kardeşlik olduğunu söyledi.
    
     SÖZ: ATSO'da sınır ticareti eğitimi''
     Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü tarafından, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) esnaf ve diğer iş adamlarına yönelik ''Sınır Ticareti Eğitimi'' verildi.
    
     ATAYURT: ''Emeklerimiz çalındı''
     Ziraat Türkiye Kupası'nda uzatma dakikalarında talihsiz golle İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 1-0 yenilen Kırıkhanspor'un kulüp Başkanı Mete İçcan, emeklerinin çalındığını söyledi.
    
     HATAY: ''Emniyet Müdürlüğü uyardı''
     İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, kendilerini vali, vali yardımcısı ve emniyette üst düzey yönetici olarak tanıtarak vatandaşları dolandıran kimselere karşı halkı uyardı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 24 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  112035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle