HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Saadet Partisi Reyhanlı Başkanlığına, Göçmez yeniden seçildi''
     Saadet Partisi Reyhanlı İlçe Teşkilatı'nın 4. Olağan Kongresi'nde başkanlığa İbrahim Göçmez yeniden seçildi.
    
     ASİ: ''Eğitime Dönüş''
     İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile birlikte başlatılan ''Eğitime Dönüş Projesi'' kapsamında çeşitli nedenlerle okula gidemeyen 73 öğrencinin yeniden okula kazandırıldığı bildirildi.
    
     KENT: ''Doğalgaz için tarih, 2011 yılı son çeyreği''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, temmuz ayında başlayan doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini, 2011 yılının son çeyreğinde kenti doğalgaza kavuşturacaklarını belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Antakya'da motosiklet sürücülerine kask dağıtıldı''
     Antakya'da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, ''Bilinçli ve Güvenli Motosiklet Kullanımı'' kampanyası kapsamında 520 motosiklet sürücüsüne düzenlenen törenle kask dağıtıldı.
    
     EXPRES: ''2010 Dünya Kadınlar Satranç Turnuvasında Hou birinci oldu''
     Hatay'da düzenlenen 31 ülkeden 64 sporcunun katıldığı ''2010 Dünya Kadınlar Satranç Şampiyonası''nda, Çinli Yifan Hou birinci oldu.
    
     HATAY: ''Tokel'den türkü ziyafeti''
     Türk Halk Müziği (THM) sanatçısı Bayram Bilge Tokel, Hatay Valiliği'nin davetlisi olarak geldiği, Antakya Kültür Merkezi'nde konser verdi.
    
     ATAYURT: ''Noel Bayramı''
     Hatay'da yaşayan Hristiyanlar, ''Noel Bayramı''nı Ortodoks ve St. Pierre Kiliselerinde düzenlenen ayinle kutladı. İncil'den ayetlerin okunduğu ayinde ilahiler söylendi.
    
     SÖZ: ''CHP'ye katılım''
     CHP İl Başkan Yardımcısı Yüksel Coşkun, partilerine katılımın her geçen gün arttığını, bunun da vatandaşların dürüst ve güvenilir siyasetçiye duyduğu özlemin göstergesi olduğunu kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 27 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  152035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle