HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  YORUM: ''HESOB, İŞKUR hizmet noktası, kreş ve kadın sayacılık eğitim merkezi açtı''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği tarafından İş Kur hizmet noktası, kreş ve kadın sayacılık eğitim merkezi törenle açıldı.
    
     ASİ: ''Kafan varsa kask kullan''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, olası kazalarda ölüm ve yaralanma riskini en aza indirmek için 520 motosiklet sürücüsüne kask dağıtıldı.
    
     KENT: ''BASK İl Temsilcisi Yılmaz: ''Af yasa taslağı lise öğrencilerini de kapsamalı''
     Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Hatay İl Temsilcisi Metin Yılmaz, bu hafta içerisinde görüşülecek ve halk arasında torba yasa tasarısı olarak adlandırılan af yasa taslağının, orta öğretim çeşitli nedenlerle ilişiği kesilen öğrencilerinde kapsaması gerektiğini söyledi.
    
     ÖZYURT: ''CHP İskenderun ilçe Başkanlığını Karpuz kazandı''
     CHP İskenderun İlçe Teşkilatı Olağanüstü kongresinde başkanlığa Nihat Karpuz yeniden seçildi
    
     EXPRES: ''Danasını sattı, bilgisayar aldı ve büyük bir başarıya imza attı''
     Beslediği danasını satıp bilgisayar alan ve ardından da bir kitap yayımlayan yazar Hatice Elveren Peköz ''Yeminli Kitap'' adlı kitabını Belediye Sergi Salonunda tanıttı.
    
     SÖZ:''Doğalgazda hiçbir sorun yok''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, geçtiğimiz temmuz ayında ilk altın kaynağı yapılarak hat döşeme çalışmalarına hummalı şekilde başlanan doğalgazın 2011 yılının son çeyreğinde dağıtımı yapılacağını söyledi.
    
     HATAY: ''Kask kullanmayana af yok''
     Hatay genelinde bilinçli ve güvenli motosiklet kullanımı kampanyası başlatan Emniyet Müdürlüğü, eğitim çalışmaları tamamlandığında trafikte kask takmayan motosiklet sürücülerini affetmeyecek.
    
     ATAYURT: ''Rotary EV-KA eğitim semineri devam ediyor''
     Defne Rotary Kulübü'nün EV-KA Projesi'nin Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimler Derneği Hatay Şubesi'nde devam ettiği bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  90785 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle