HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
EKPRES: ''Birlik ve beraberlik sevdasından vazgeçmeyeceğim''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek 20 aylık hizmetlerini anlattı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.
    
     ASİ: ''İthalatın uzatılması hayvancılığı öldürür''
     Hatay Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yahya Hamurcu, Bakanlar Kurulu kararıyla canlı hayvan ve et ithalatının süresinin31 Aralık 2011'e kadar uzatıldığını, bunun hayvancılık açısından öldürücü bir darbe olduğunu söyledi.
    
     ÖZYURT: ''MKÜ'nün gelişmesi Antakya'nın gelişmesi anlamına gelir''
     Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsacı (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, göreve yeni getirilen Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'i ziyaret etti.
    
     YORUM: ''Muhtarlara çizme ve mont dağıtıldı''
     Kızılay Derneği İskenderun Şubesi tarafından 28 mahalle muhtarına olası bir doğal afette kullanmaları için çizme ve mont dağıtıldı.
    
     SÖZ: ''Yayladağı MYO'da devir teslim töreni''
     Yayladağı Meslek Yüksekokulunda görevi 4 yıldır başarıyla sürdüren Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Korkmaz'ın yerine Yrd. Doç. Dr. Ali Galip Önal atandı. MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, hizmeti geçen Korkmaz'a teşekkür etti, yeni göreve başlayan Önal'a da başarılar diledi.
    
     ATAYURT: ''Vali Lekesiz, Reyhanlı Barajı'nı inceledi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Amik Ovası'nın tarımda sulama sorunun tamamen çözümleyecek olan Reyhanlı Barajı'nın çalışmalarını yerinde inceledi.
    
     HATAY : ''Hatay'ın yeri 3. lig değil''
     Hatayspor kulübü Başkanı Hikmet Çinçin, yönetim kurulu üyeleriyle düzenlediği toplantıda, Hatayspor'un yerinin üçüncü lig olmadığını söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 29 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  83005 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle