HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 EKPSRES: ''HESOB'un projeleri takdirle karşılanıyor''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği(HESOB) Başkanı Kadir Teksöz'ün girişimleri ve çabaları neticesinde açılan Sayacılık Eğitim Merkezi'nde yaklaşık 100 kadın kurs görüyor
    
     ASİ: ''Defne Sabunu siparişine yetişemiyor''
     Hataylı bir çiftçi, kendi ağaçlarından topladığı meyvelerle 30 yıldan bu yana elde ettiği ''Har Sabunu''nun büyük ilgi görmesi nedeniyle taleplere yetişmekte zorlanıyor.
    
     ÖZYURT: ''Hatay'ın Büyükşehir olması elzemdir''
     Türkiye Odalar Borsalar Birliği(TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Hatay'a verilmesi beklenen Büyükşehir statüsünün ili daha üst seviyelere çıkaracağını söyledi.
    
     YORUM: ''Hatay Emniyeti, yılbaşı gecesi denetimlerini sıklaştıracak''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğünce, vatandaşların huzurlu bir yılbaşı tatili geçirmelerini sağlamak amacıyla bir dizi önlemlerin alındığını bildirdi.
    
     KENT: ''Narenciye ihracatında hedef 10 milyar dolar''
     Geçen yıl bir milyon 200 bin ton ihracatla 800 milyon dolarlık döviz girdisi sağlanan narenciye sektöründe Cumhuriyet'in 100. kuruluş yıl dönümü olan 2023'de ihracat hedefi 10 milyar dolar olarak belirlendi.
    
     SÖZ: ''Hatayspor ile gurur duyuyoruz''
     Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri, ilk yarıyı en yakın rakibine 5 puan fark atarak lider kapatan Hatayspor ile gurur duyduklarını belirttiler.
    
     ATAYURT: ''Trafik polislerinden motorlulara uyarı broşürü''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube ekiplerince motosiklet sürücülerine kask kullanmaları için broşür dağıttı.
    
     HATAY : ''CHP tarihinde ilkler yaşanıyor''
     Yaptıkları son iki kurultay sonrasında partilerinin büyük bir bütünleşmeye doru gittiğini ve ilklerin yaşandığını belirten CHP PM üyesi Nihat Matkap,''Bu görüntü 12 Haziran 2011'de yapılacak olan genel seçimler öncesinde partimizi iktidarın en iddialı partileri arasında olduğunun bir yansımasıdır'' dedi
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 30 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  82740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle