HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 KENT: ''Hatay'da huzurevi ücretleri zamlandı''
     26 Nisan 1985 yılında Serinyol Beldesinde SHÇEK Müdürlüğünün standart tip huzurevi projesine uygun olarak inşa edilmiş olan Hatay Huzurevi, 2011'e zamlı tarifeyle giren kurumlar arasında yerini aldı.
    
     EXPRES: ''Erzin'de Narenciye Festivali için geri sayım başladı''
     Erzin ilçesinde 7-8-9 Ocak 2011'de yapılacak 1. Narenciye Kültür ve Sanat Festivali için geri sayım başladı. Ülkede yetişen narenciyenin yüzde 13'ünü karşılayan Erzin, Narenciye Kültür ve Sanat Festivali için hazırlıklarını tamamladı.
    
     ÖZYURT: ''27 parka yeni isim verilecek''
     Antakya Belediye Meclisi, yeni yılın ilk toplantısını Belediye Başkanı Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda şehrin muhtelif yerlerinde bulunan parkların isimlendirilmesi kararlaştırılırken, komisyonun hafta sonuna kadar çalışmasını tamamlayacağı ve 27 parkın isimlerinin belirleneceği açıklandı.
    
     YORUM: ''Cam Hünerli ellerde hayat buluyor''
     Antakya'da Halk Eğitim Merkezi tarafından başlatılan ''Cam Süsleme Sanatı Kursu'' Projesi kapsamında, 100 ev kadını Avrupa Birliği (AB) hibesi sayesinde meslek ediniyor.
    
     ATAYURT: ''Çapalı sürprizi''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten, daha sonra da Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olan Osman Çapalı'nın AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı, bunun önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı bildirildi.
    
     HATAY: ''Şüpheli paketten kadın terliği çıktı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) rektörlük binası önünde bulunan otobüs durağında unutulan poşet, çevrede bomba korkusu yaşattı. Bomba imha ekiplerinin fünye ile patlatıkları poşetten kadın terliği çıktı.
    
     SÖZ: ''Hatayspor'un başarılarıyla mutlu oluyorum''
     Hatayspor Taraftarlar Derneği, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i makamında ziyaret etti. Lekesiz, Hatayspor'un başarılarıyla mutlu olduğunu söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 04 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  95840 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle