HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Antakya OSB'de yer sorunu''
     Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, Antakya Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yer sorunun çözümü için çaba gösterdiklerini belirtti.
    
     SÖZ: ''Veremde gelişmiş ülkeler seviyesindeyiz''
     Antakya Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Etiz, 2008 yılında 9,4 milyon verem hastasının ortaya çıktığını ve bunların 1,8 milyonunun hayatını kaybettiğini belirterek, veremde Türkiye'nin gelişmiş ülkeler seviyesinde olduğunu kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Kılıçdaroğlu, Dörtyol'a geliyor''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 8 Ocak Cumartesi günü Dörtyol ilçesine geleceği bildirildi.
    
     HATAY: ''Karbonmonoksit zehirlenmesi''
     Reyhanlı ilçesine bağlı Varışlı köyünde, kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden anne ve iki çocuğu gözyaşları arasında toprağa verildi.
    
     ÖZYURT: ''53 kişiye ceza''
     Hatay'da 53 kişiye, patlayıcı ve yanıcı madde kullandıkları gerekçesiyle 6 bin 811 TL ceza kesildi.
    
     EXRPES: ''Esnafın sorunlarını çözmek için çabalıyoruz''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, esnafın sorunlarını çözmek için çaba harcadıklarını, bu konuda projeler yaptıklarını kaydetti.
    
     KENT: ''7 bin 800 paket sigara ele geçirildi''
     Belen ilçesinde ''dur'' ihtarına uymayarak polis otosuna çarparak kaçmaya çalışan otomobilde, 7 bin 800 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 06 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  101160 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle