HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 HATAY: ''Hatay Türkiye'nin vitrini olmaya aday''
     Hatay'ın Türkiye'nin vitrin illerinden birisi olmaya aday olduğunu belirten TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve ATB Başkanı Kuseyri, ''Bunun gerçeklemesi için hepimizin istemesi, bu konuda tek yürek olması ve çaba göstermesi gerekmektedir'' dedi.
    
     EXPRES: ''Adalet Bakanı Ergin, müjdeyi verdi''
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay Havaalanı terminal binasının açılışını 8 Martta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı müjdesini verdi.
    
     YORUM: ''Uzuncarşı ile ilgili en doğru kararı vereceğiz''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Belediye Encümen Salonu'nda düzenlenen toplantıda, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Adana Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Başkanı Tamer Gök ve esnaf temsilcileri bir araya gelerek Uzunçarşı ve Kurtuluş caddesi ile ilgili yapılacak projeyi değerlendirdi.
    
     ASİ: ''Heygenç Projesi''
     Hatay Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Sabri Tazeaslan, kabul edilen 3 projeleriyle 120 işsiz gence istihdam sağlayacaklarını belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Benzin istasyonlarında alkol satışı''
     Yeşilay Hatay İl Temsilcisi Hidayet Şişkin, benzin istasyonlarındaki alkol satışlarının trafik kazalarını tetiklediğini söyledi.
    
     ATAYURT: ''Ziraat Fakültesine büyük görev düşüyor''
     Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, ''Tarım Öğretiminin 165. Yıl dönümünde'' yaptığı konuşmada, tarımın önemine dikkati çekti.
    
     SÖZ: ''Hatay Günleri''
     Hatay'ın tanıtımı için İstanbul'da gerçekleştirilecek ''Hatay Günleri''nin 7-10 Nisan tarihleri arasında olacağı belirtildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 19 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  86590 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle