HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ÖZYURT: ''Yaş meyve-sebze ihracatı ve Hatay''
     Anemon Otel'de gerçekleştirilecek ''Yaş Meyve Sebze İhracatı ve Hatay'' konulu toplantıya Devlet Bakanı Zafer Çağlayan da konuşmacı olarak katılacak.
    
     YORUM: ''Antakya mobilya ve ayakkabı sektörel araştırma projesi''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanı Hayrettin Çolakoğlu, kalifiye olmayan işgücü, yan sanayi girdilerinde standart ile kalite eksikliği gibi yapısal sorunlar nedeniyle mobilya ve ayakkabı sektörünün ihracat potansiyelinin yeterince değerlendirilemediğini belirtti.
    
     ASİ: ''Vurulduk ey halkım unutma bizi''
     Atatürkçü Düşünce Derneği Hatay Şubesi Başkanı Kezban Kuran, Uğur Mumcu'nun ölümünün 18. yıldönümü meşaleli yürüyüş ile anacaklarını belirtti.
    
     HATAY: ''Hatay Kent Logosu oylamaları devam ediyor''
     Hatay Kent Logosu'nu belirlemek için ilçelerde ve valilik ile Antakya Belediyesi hizmet binası önüne konulan sandıklar ve internet ortamında belirlenen 5 logodan birinin seçileceği bildirildi. Logoların oylama işlemlerinin 31 Ocak Pazartesi gününe kadar sürecek.
    
     ATAYURT: ''47 nikahsız çiftin resmi nikahları kıyılacak''
     Hatay Valiliği'nin koordinesinde ''İkinci Bahir Projesi'' kapsamında 47 çiftin resmi nikahlarının 27 Ocak Perşembe günü Antakya Spor Salonu'nda TRT sanatçılarının katılımıyla şenlik havasında geçeceği bildirildi.
    
     EXPRES: ''Emniyetten çocuklara sinema keyfi''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa çalışmasıyla Narlıca Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile Harbiye Selman Nasır Eskiocak İlköğretim Oklu'ndan 180 öğrenci Konak Sineması'na götürüldü.
    
     SÖZ: ''Partilerde adaylık yarışı hızlandı''
     12 Haziran'da yapılacak genel seçimler için Hatay'da da siyasi hareketlilik başladı. Hatay genelinde aday adaylığını açıklayan ilk isim MHP İl Başkanı Şefik Çirkin oldu.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 22 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  69430 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle