HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ÖZYURT: ''Çöplükte yeni doğmuş bebek cesedi bulundu''
     Hassa ilçesi Küreci Beldesi çöplüğünde yeni doğmuş bebek cesedi bulundu.
    
     YORUM: ''AK Parti 4. Bölge Eğitim Toplantısı Antakya'da yapıldı''
     AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı 4. Bölge Eğitim Toplantısı Antakya'da gerçekleşti. Toplantıya katılan iller arasında Adana, Aksaray, Mersin, Osmaniye AK Parti delegeleri bulundu.
    
     ASİ: ''Eğitim yararına çay partisi''
     Türk Anneler Derneği Antakya Şubesi tarafından eğitim yararına çay partisi düzenlendi. Şube Başkanı İsmet Ertürk, Antakya Öğretmenevinde gerçekleştirilen etkinlik öncesi yaptığı konuşmada, gösterilen ilgi ve desteklere teşekkür etti.
    
     HATAY: ''Tampon bölgede hayat durdu''
     Cilvegözü Gümrük Kapısı ile Suriye'nin Bab-el Havva Gümrük Kapısı arasındaki tampon bölgede tır yığılmaları nedeni ile hayat durdu. Cilvegözü Gümrük Müdürlüğü yetkilileri ise yaşanan yığılmaları, artan kaçakçılık olaylarına karşı yapılan denetimlere ve Hatay'ın artan turizm taleplerine bağladı.
    
     ATAYURT: ''Çocuklarımıza sevgiyle yaklaşalım''
     Yeşilay Hatay İl Temsilcisi Hidayet Şişkin, karne tatilinin yaklaştığı şu günlerde anne babalara önemli uyarılarda bulundu. Şişkin, Çocukların getirdiği karne ne olursa olsun onlara aşırı olumsuz tepki gösterilmemesi kızmak yerine sevgiyle yaklaşılması gerektiğini belirtti.
    
     EXPRES: ''Başkan Savaş, Dağdüzü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin açılışını yaptı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Dağdüzü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Şenköy Belediye Başkanı Mustafa Sayın ve çok sayıda davetli katıldı.
    
     SÖZ: ''ATSO Meclisi toplandı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Ocak ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirdi. ATSO Meclis Başkanı Hayrettin Çolakoğlu başkanlığında yapılan toplantıda gündemdeki konular değerlendirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  79765 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle