HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Suriye ile 40 yıllık Rüya gerçekleşiyor''
     Asi Nehri üzerinde Suriye ile ortaklaşa kurulacak ve temeli Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Suriye Başbakanı Muhammed Naci Itri tarafından 6 Şubat Pzar günü atılacak ''Dostluk Barajı'' sayesinde Hatay'da sulama sorununun çözüme kavuşacağı bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Bu uygulamayla hastalar risk altına giriyor''
     Hatay Tabip Odası Yönetim Kurulu 31 ocak günü yürürlüğe giren sağlıkta performans sisteminin yanlışlıklarına değinerek ''Bu uygulama ile hastalar risk altına giriyor'' denildi.
    
     SÖZ: ''Kanserle daha etkin mücadele edeceğiz''
     Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Bayram Kerkez, kanserle mücadeleyi daha etkin bir hale getiriceklerini söyledi. Kerkez, kanserin önemli bir halk sağlığı sorunu olduğunu kaydetti.
    
     HATAY: ''Bilgi sistemi çökünce kapı felç oldu''
     Gümrük Müsteşarlığının Merkez Bilgi Sistemlerinde meydana gelen arıza nedeniyle Hatay'ın Cilvegözü Sınır Kapası'nda 25 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Sınır kapasında bekleyen tur soförleri de merkezi sitemde yaşanan arızaya şaşırmadıklarını, zaten bu uygulamaya alışık olduklarını söylediler.
    
     ÖZYURT: ''Kent ormanına güvenlik görevlisi alınacak''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Habib-i Neccar Dağı Kent Ormanı'na 8 silahlı güvenlik görevlisi alınacağını söyledi.
    
     ASİ: ''Yayladağı'na acil hastane lazım''
     CHP Hatay Millevekili Abdulaziz Yazar, Yayladağı'nda hastane bulunmadığını belirterek, ''İlçeye hastane yapılması için TBMM'ne önerge vereceğim'' dedi.
    
     EXPRES: ''Zehir tacirlerine darbe''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde 3 ilde eş zamanlı yapılan operasyonda 38 kilo 90 gram esrar ele geçirildiği, olayla ilgisi bulunan Hatay, Mersin ve Konya illerinden de 13 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 03 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  188415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle