HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ATAYURT: ''Hatay Türkiye'nin en fazla büyüyen havaalanı''
     Hatay Havaalanı'nda incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner, Vali Mehmet Celalettin lekesiz'i ziyaret etti.
    
     SÖZ: ''Dostluk Barajı'nın temeli yarın''
     Asi Nehri üzerinde yapılacak olan Dostluk Barajı'nın temelinin yarın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Suriye Başbakanı Muhammed Naci Otri tarafından atılacak.
    
     HATAY: ''Cilvegözü normale döndü''
     Gümrük Müsteşarlığının Merkezi Bilgi Sistemlerinde meydana gelen arıza nedeniyle Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda oluşan 25-30 kilometrelik kuyruğu, sistemlerin düzelmesiyle erimeye başladığı belirtildi.
    
     YORUM: ''Şüpheli çantadan kitap ve havlu çıktı''
     Antakya'da Yavuz Sultan Selim caddesi, Orman İşletme Müdürlüğü önündeki şüpheli çanta, çevredekileri korkuttu. Bomba imha ekiplerinin müdahalesiyle fünye ile patlatılan çantadan kitap ve havlu çıktı.
    
     EXPRES: ''Antakya Ziraat Odası olağan kongresi''
     Antakya Ziraat Odası'nın olağan kongresi bugün yapılacak. Uzun yıllardır başkanlık yapan Celal Civelek aday olmayacağını açıkladı. Mehmet Okay ile Abdulhay Denizli'nin aday oldukları öğrenildi.
    
     ÖZYURT: ''Yaş Meyve ve Sebze İhracatçısı Berlin'de''
     Yaş Meyve ve Sebze İhracatçılar Birliği Başkanı Ali Kavak, 9-1 Şubat tarihleri arasında Almanya'nın Berlin kentinde ''Fruıt Logıstıca'' fuarına katılacağını kaydetti.
    
     ASİ: ''2023'e hazırlık reçeteleri''
     Akdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği Başkanı Tarık Bozbey, ''2023 yılında 500 milyar dolar hedefine ulaşmak için eksi ve artılarımızın yer aldığı reçeteleri ortaya koyuyoruz'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 05 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  147305 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle