HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Hayzaran CHP'ye kayıtlar devam ediyor''
     Hatay'da Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) düzenlenen törenle toplu katılım gerçekleşti.
     CHP il binasında gerçekleşen törende aralarında Demokratik Sol Parti (DSP)üyesi bazı üyeler ile çeşitli mahallelerde oturan 35 kişinin üyelik kayıtları yapıldı.
    
     ASİ: ''Yayladağı Gümrük Kapısı tır trafiğine hazırlanıyor''
     Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki Gümrük Kapısı'nın TIR trafiğine açılmasının ilçe ekonomisine önemli katkısının olacağı, işleri yoğunlaşacak esnafın yabancı sürücülerle rahat iletişim kurması için İngilizce ve Arapça kurusu düzenleneceği bildirildi.
    
     HATAY: ''Hatay Kent Logosu oylaması tamamlandı''
     Hatay Valiliği Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleştirilen Hatay Kent Logosu oylaması tamamlandı. 12-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen oylamada 6 bin gerçek, sandıklarda ise 16 binin üzerinde oy kullanıldı. Oylamada en fazla destek bulan ilk üç logo tüm geçerli oyların yüzde 59'unu aldı.
    
     ÖZYURT: ''2011 yılı 2010 yılından daha başarılı olacak''
     Hatay Valisi Mehmet Celalaettin Lekesiz, düzenlediği toplantıda, 2010 yılını değerlendirerek, ''2010 yılında, güvenlikten, eğitime, sağlıktan, alt yapıdan, kültür varlıklarının yeniden canlandırılmasına havaalanından, sanayi yatırımına kısacası, hemen hemen her alanda başarılı hizmetler yerine getirilmeye çalışıldı. 2011 yılı 2010 yılından daha başarılı olacak'' dedi.
    
     EXRPES: ''Tarihi Uzun Çarşı alışveriş merkezleriyle rekabet edebilir konuma gelecek''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 'Uzun Çarşı Cephe İyileştirme, Üst Örtü ve Sokak Sağlıklaştırma Projesi' ile ilgili açıklamalarda bulundu. Savaş, proje sonunda tarihi Uzun Çarşıda faaliyet gösteren esnafımızı alışveriş merkezleriyle rekabet edebilir konuma getireceklerini belirtti.
    
     ATAYURT: ''Çiftçinin yanında olacağız'
     Antakya Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Abdulhay Denizli, amaçlarının çiftçiyi ve tarımı korumak olduğunu ifade ederek sürekli çiftçilerin yanında yer alacaklarını söyledi
    
     SÖZ: ''Mursal: Yapılan hizmetlere sahip çıkmalıdır.''
     Atatürk Caddesi Koruma Ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Hüseyin Mursal, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nde (HGC) düzenlediği basın toplantısında Atatürk'ün adını taşıyan Caddenin güzelleştirilmesi için dernek olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız dedi. Mursal, amaçlarının semt sakinleri arasındaki kaynaşmayı daha da aktif hale getirmek ve yapılan hizmetlere mutlaka sahip çıkmak olduğunu belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 10 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  82005 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle