HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   ASİ: ''Antakya'da Umut Çocukları Projesi''
     Antakya Ticaret Ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, hazırladıkları ''Umut Çocukları Projesi'yle suça karışmış ya da meyilli 50 çocuğun sağlıklı bir şekilde topluma kazandırılmasının sağlanacağını belirtti.
    
     YORUM: ''Kuseyri: Ziraat Odası ile birlikte hareket edeceğiz''
     TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Abdulhay Denizli'yi makamında ziyaret ederek Ticaret Borsası olarak Ziraat Odası ile birlikte hareket edeceklerini belirtti.
    
     HATAY: ''Yoksulluk sadece Türkiye'nin sorunu değil''
     Hatay Valisi Mehmet Celalaettin Lekesiz, yoksulluğun sadece Türkiye'nin değil tüm dünyanın baş belası olduğunu ifade ederek, tüm dünyanın yoksulluğun üstesinden gelebilmek için büyük mücadele verdiğini söyledi.
    
     SÖZ: ''AKP İl Başkanı Kimyeci'den Valiye ziyaret''
     AKP İl Başkanlığına atanan İsmail Kimyeci, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
    
     ATAYURT: ''Termik Santrale karşı pankartlı eylem''
     Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki Beldesi'nde kurulacak olan termik santrale karşı belde halkı pankartlı eylem yaptı.
    
     EXPRES: ''Başkan Savaş: 2013 Dünya Gençler Şampiyonası'na ev sahipliği yapacağız''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Satranç Kulübü yönetici ve sporcularını kabulünde, ''2013 Dünya Gençler Satranç Şampiyonası'nın '' Antakya'da yapılacağını söyledi.
    
     ÖZYURT: ''Soterya Antakya Evi'nde el emeği, göz nuru sergisi''
     Soterya Antakya Evin'nde açılan el emeği, göz nuru ürünlerden oluşan sergi büyük ilgi gördü. Sergide iğne oyalarının ipekle buluştuğu, ipek ve iğne oyalarının takı ve fularlarda kullanıldığı birbirinden göz alıcı tasarımların yanı sıra Antakya'nın yöresel defne sabunu bulunuyor.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 15 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  82940 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle