HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   ASİ: ''66. toplantı Hatay'da''
     Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu toplantısının 21-22 Şubat tarihlerinde Hatay'da yapılacağı bildirildi. Toplantıya Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz ile Adalet Bakanı Sadullah Ergin'de katılacak.
    
     EXPRES: ''Hatay ekonomisine daha çok katkı sağlayacağız''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Gazeteciler cemiyeti'ni ziyaret etti. Çinçin, önemli projelere bulunduğunu belirterek, ''Hatay ekonomisine dan çok katkı sağlayacağız'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Hatayspor zorlanmadan kazandı''
     Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor, dün sahasında cezası nedeniyle seyircisiz oynadığı karşılaşmada Malatyaspor'u 2-0 yendi.
    
     HATAY: ''MKÜ'de bir ilk daha''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) Kardiyoloji Anabalim Dalı Hatay'da bir ilki gerçekleştirerek, işadamı Bedi Sabuncu'ya Kardiyoverter Defibrilatör (üç elekrotlu iki forksiyonlu kalp pili) taktı.
    
     YORUM: ''Eski Antakya evini kentimize kazandıracağız''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, eski bir Antakya evini satın alarak restore ettirdiklerini ve kentte kazandıracaklarını söyledi.
    
     SÖZ: ''Vali Lekesiz, Belen'de sorun dinledi''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Belen ilçesinde kurum müdürleriyle yaptığı toplantıda sorunları dinledi. Ayrıca her kurum müdürünün faaliyetlerini anlatması için 5'er dakika süre verildi.
    
     ÖZYURT: ''Hatay çiftçisi gelecekten umutlu''
     Hatay'da Amik Ovası'nda 8 bin civarında sondaj kuyusu bulunduğunu ifade eden çiftçiler, Tahtaköprü, Yayladağı, Yarseli barajlarının yanı sıra yapımı süren Reyhanlı ile Dostluk Barajı'nın tamamlanmasıyla tarımda sulama sorunun tamamlanacağını belirttiler.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  94995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle