HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''Gazilerimizin her zaman yanında olacağız''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Muharip Gaziler Derneği Şubesini ziyaretinde yaptığı konuşmada, vatan için mücadele eden gaziler her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.
    
     ASİ: ''Eğitim Her Engeli Aşar''
     Eğitimci-Yazar Canten Kaya, Türkiye'nin dalga geçen ve eleştiren bir toplum olduğunu, bunun mutlaka önüne geçilmesi gerektiğini kaydetti. Kaya, Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından Kültür Merkezi Salonu'nda 'Eğitim Her Engeli Aşar' konulu konferansta yaptığı konuşmada, insanların her şeye rağmen kendileriyle barışık olmaları gerektiğini belirtti.
    
     HATAY: ''Bu cadde neden onarılmıyor''
     Hiçbir kurumun sahip çıkmadığı İskenderun'un eski yolu içler acısı durumda. Yolun onarılmasını isteyen vatandaşlar, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in konuya el atmasını istediler.
    
     ÖZYURT: ''Hatay'ın geleceği tarım ve turizmde''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, kentin geleceğinin tarım ve turizmde olduğunu, bu konuda yatırımlara hız verilmesi gerektiğini belirtti.
    
     SÖZ: ''CHP Kadın Kollarının gezileri''
     CHP İl Kadın Kolları Başkanı Şevlada Uzun, Altınözü teşkilatını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
    
     ATAYURT: ''Pazarcılar kura ile yerlerini belirlediler''
     Cumartesi pazarında satış yapan Antakya Belediyesi'ne kayıtlı 451 pazarcı, kura çekerek yeni satış yerlerini tespit ettiler.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  123340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle