HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''Prime Mall dünyanın en iyisi''
     Prime Development Genel Müdürü Artuğ Çetin, 100 milyon dolara mal olacak ''Prime Mal Antakya Alışveriş Merkezi''nin dünyanın en iyisi olduğunu ve bu yılın son çeyreğinde hizmete açılacağını belirtti.
    
     YORUM: ''Yayladağı'na 25 yataklı hastane''
     İl Sağlı Müdürü Bayram Kerkez, Yayladağı ilçesine 25 yataklı hastane yapılacağını, bu konuda çalışmaların başladığını kaydetti.
    
     HATAY: ''Hatay'ın ekonomi lokomotifleri''
     Hatay Vergi Dairesi tarafından, ''Vergi Hatfası'' etkinlikleri kapsamında gelir, kurumlar, yatırım, ek istihdam ve ihracat alanında başarı sağlayan 20 kişiye düzenlenen törenle plaketleri verildi.
    
     ÖZYURT: ''Önemli olan birlikte çözüm üretebilmek''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Samandağ ilçesinde düzenlenen ''İl İdare Şube Başkanları Toplantısı''nda yaptığı konuşmada, sorunlara birlik ve beraberlik içerisinde çözüm üretebilme gerektiğini belirtti.
    
     SÖZ: ''Milli Eğitim Müdürü Tulmaç'tan denetim''
     İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Yayladağı ilçesinde bulunan okullarda incelemelerde bulundu. Tulmaç, teknolojik alt yapı eksikliği bulunan okulların bir an önce bu sorununun halledilmesi gerektiğini ifade etti.
    
     EXPRES: ''Mesleki eğitim çok önemli''
     Hatay Sıhhi Su Doğalgaz Kalorifer Tesisatçıları Derneği Başkanı Mehmet Edip Rumeli, mesleki eğitimin çok önemli olduğunu, kayıt dışı çalışanların sorun oluşturduğunu kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 26 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  103460 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle