HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 KENT: ''Vergi Haftası niyetine, 'Hayata bir fidan da sizden' olsun''
     Hatay'da Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikimi yapıldı. Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ)işbirliği ile Vergi Dairesi personeli tarafından gerçekleştirilen etkinlikle 100 adet fidan, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu bahçesinde toprakla buluştu. ''
    
     ASİ: ''Çirkin: İktidar için yetki istiyoruz''
     MHP milletvekili aday adayı Şefik Çirkin, milleten ülkücü hareketi tek başına iktidara getirmesi için yetki istediklerini belirtti.
    
     HATAY: ''Karasayar muhtarlarla bir araya geldi''
     AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, şehrin genel durumunun değerlendirilmesi maksadıyla mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
    
     ÖZYURT: ''Büyükşehir statüsü seçim sonrasına kaldı''
     Aralarında Hatay'ın da bulunduğu bazı şehirlerin 'Büyükşehir statüsüne' yükselmesiyle ilgili kanunun, yasama döneminin sona ermesi ve 12 Mart tarihine kadar görüşülmesine ilişkin zamanın daralması üzerine söz konusu yasanın seçimden sonra çıkartılabileceği öğrenildi.
    
     SÖZ: ''Defne Hastanesinden büyük başarı''
     Boynunda omurga kaymasına bağlı omurilik hasarı bulunan 61 yaşındaki Selma Turunç, Özel Defne Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr Özcan Aslan ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuştu
    
     ATAYURT: ''Vali Lekesiz, Yayladağı'nda kurum müdürleriyle bir araya geldi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Yayladağı ilçesinde kurum müdürleriyle yaptığı toplantıda, vatandaşların da sorunlarını ve taleplerini dinledi.
    
     YORUM: ''Başkan Savaş, Esnaf Temsilcileriyle bir araya geldi''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Esnaf Odaları Birliği (HESOB)Başkanı Abdulkadir Teksöz ve oda temsilcileriyle bir araya gelerek, başkanlığı döneminde kentte gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgiler verdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  134375 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle