HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Karbonmonoksit zehirlenmesi''
     Dörtyol ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne ile iki çocuğu yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.
    
     KENT: ''Okula gidemeyen çocuğa destek''
     İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından maddi imkansızlıklar nedeniyle okula gidemeyen bir çocuğun eğitime devamı sağlandı.
    
     YORUM: ''Erbakan, Türk siyasetine damga vuran bir kişiydi''
     Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, eski Başbakan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın Türk siyasetine damgasını vuran bir kişi olarak hatırlanacağını kaydetti.
    
     SÖZ: ''Miçooğulları aday adaylığını açıkladı''
     Samandağ ilçesinde İnşaat Mühendisi Mehmet Miçooğulları, CHP'den milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.
    
     HATAY: ''En çok katkıyı biz veriyoruz''
     Hatay Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Abdullah Korkmaz, herkesten gelirine göre vergi toplanmaya çalışıldığını belirterek, bunların doğru kullanılmasının çok önemli olduğunu, bu konuda kamuya en büyük katkıyı meslek camiası olarak kendilerinin verdiğini ifade etti.
    
     ÖZYURT: ''Antakya'da Avrupa kültürünü tanıma projesi''
     Vali Ülgen İlköğretim Okulu tarafından hazırlanan ''Avrupa Kültürünü Tanıma Projesi'' kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya'dan 11 eğitimci Antakya'ya geldi.
    
     ATAYURT: ''CHP gençlerle buluşmaya devam ediyor''
     CHP Merkez İlçe Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Sönmez, düzenlediği toplantıyla gençlerle bir araya gelerek onların sorunlarını ve partiye bakış açılarını değerlendirdi.
    
     EXPRES: ''Esnaf mutlaka yararlanmalı''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, Torba Yasası'ndan esnafın mutlaka yararlanması gerektiğini belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 01 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  123820 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle