HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Kentimiz deprem kuşağında''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kentin deprem bölgesi kuşağında bulunduğunu, yeni yapılan inşaatları yakın takibe aldıklarını, olası deprem için hazırlıklı olduklarını belirtti.
    
     KENT: ''Antakya Belediyesi taşı kendi üretecek''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Altınözü ilçesi, Narlıca beldesi mevkisinde kurdukları fabrika ile günde ortalama 900 metre kare taş ile 3 bin adet bordür taşı üreteceklerini söyledi.
    
     ASİ: ''MKÜ-HASİAD işbirliği''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ile Hatay Sanayici İşadamları Derneği (HASİAD) işbirliğiyle eski Antakya Evi'nin restorasyon çalışmalarına başlandığı belirtildi. HASİAD Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, Antakya Evi'ni turizme kazandıracaklarını belirtti.
    
     EXPRES: ''MHP'den Saadet Partisine taziye ziyareti''
     MHP Eski İl Başkanı ve Milletvekili aday adayı Şefik Çirkin ile il teşkilatı, vefat eden eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan için, Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan'a taziye ziyaretinde bulundular.
    
     ATAYURT: ''Plan yanlış''
     İl Genel Meclisi mart ayı toplantısında gündeme gelen 1/25000'lik plana 300 itiraz dilekçesinin verilmesi, CHP ve MHP sözcüleri AK Partili üyelere adeta atıfta bulundular.
    
     YORUM: ''Vali Lekesiz Hassa'da''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hassa ilçesinde İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda il şube müdürleriyle gerçekleştirdiği toplantıda yaptığı konuşmada, Hassa'dan gelen 26 talebin 15'inin karşılandığını söyledi.
    
     HATAY: ''Reyhanlı Hamamat yenilenecek''
     Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan Reyhanlı Hamamat otelin yenileneceği bildirildi. Termal otel olarak hizmet veren tesisler, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOĞAKA) katkılarıyla onarılacak.
    
     ÖZYURT: ''Kırıkhan'da bir kadın evinde ölü bulundu''
     Kırıkhan ilçesinde bir kadının evinde ölü olarak bulunduğu bildirildi. İl Jandarma Komutanlığı'ndan verilen bilgiye göre, Ceylanlı köyünde ikamet eden Hayriye Barıtçı'nın yakınları tarafından evinde ölü olarak bulunduğu bildirildi.
    
     SÖZ: ''Muhasebeciler Ata'nın huzuruna çıktı''
     1 Mart Muhasebeciler Günü nedeniyle Hatay Muhasebeciler Odası başkanı Abdullah Korkmaz ile yönetim kurulu üyeleri, Atatürk Anıtı'na çelenk sundular ve saygı duruşunda bulundular
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 02 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  191320 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle