HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASYA: ''Proje tabanlı beceri yarışması başladı''
     Milli Eğitim Bakanlığı Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından mesleki ve teknik eğitim okul ile kurumlar arasında düzenlenen ''6.Proje Tabanlı Beceri Yarışması'' başladı.
    
     KENT: ''Marka kentin üreticisi de iyi yolda 'Zeytin' kendi markasını yaratıyor''
     Hatay'da bir firma tarafından hazırlanan ''Yöresel Zeytin Türlerini İşleme Tesisi Projesi'' kapsamında, yörede özel olarak yetiştiriciliği yapılan ''Halhalı'', ''Haşebi'', ''Karamani'' ve ''Savrani'' cinsi zeytinlerin işlenerek kendi isimlerini taşıyan markalarla piyasaya sürüleceği bildirildi.
    
     YORUM: ''Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu'ndan Emniyet Müdürüne ziyaret''
     Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşcıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç'a nezaket ziyaretinde bulundu.
    
     ASİ: ''Apartmandan atlayan yaşlı adam yaşamını kaybetti''
     Antakya'da apartmandan atlayan yaşlı adam hastanede yaşamını yitirdi.
    
     HATAY: ''Matkap: ülkede demokrasi sorunu yaşanıyor''
     Eğitim İş Hatay Şube Başkanlığını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Nihat Matkap, Ak Parti öncesinde ülkede yaşanan tüm sorunların halen günümüzde de aratarak yaşandığına dikkat çekerek, bu sorunlara ek olarak şimdi demokrasi sorununun yaşandığını söyledi.
    
     ÖZYURT: ''Eğitim ve İstihdam doğrudan orantılı''
     Hatay Valisi Lekesiz,, bilgisayar kursunu tamamlayan görme engelli kursiyerlere sertifika dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, günümüzde her alanda vasıflı nitelikli iş gücü aranmasından kaynaklanan sebeplerle eğitim ve istihdamın doğrudan orantılı olduğunu söyledi.
    
     ATAYURT: ''Büyükşehir yine gündemde''
     Milliyetçi Hareket Partisi'nin verdiği teklifle, 750 bin nüfusun 400 bine indirilmesi halinde Antakya dahil, 16 yeni Büyükşehir belediyesinin kurulması öngörülüyor.
    
     EXPRES: ''Güder: Üniversitemizde Engelliler Birimi kuruyoruz''
     Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüsnü Salih Güder, üniversite bünyesinde Engelli Bireyler Dayanışma ve Koordinasyon Birimi adı altında engelliler birimi kurma çalışmalarının yürütüldüğünü belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 03 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  109465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle