HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ATAYURT: ''Gazeteciler yine gözaltında''
     Yeni ergenekon dalgasında, Nedim Şener, Ahmet Şık, Doğan Yurdakul, Mümtaz İdil, Müyesser Yıldız, İklim Bayraktar, Veysel Yıldız, Altan Bıyıklı ile tutuksuz ergenekon sanığı Prof. Dr. Yalçın Küçük gözaltına alınanlar arasında.
    
     HATAY: ''Hekimlik yapmak istemiyoruz''
     Tabip Odası Hatay Şubesi yöneticileri, Hassa Devlet Hastanesi'nde hekim arkadaşlarına yapılan çirkin saldırıyı protesto ettiler.
    
     YORUM: ''Hatay Cumhurbaşkanı Sökmen anıldı''
     Vali Lekesiz, Hatay'ın anavatana katılmadan önceki ilk ve tek Cumhurbaşkanı Sökmen'in bal mumu heykelinin Hatay Devleti Müzesi'ne yerleştireceklerini söyledi.
    
     ÖZYURT: '' 2 küçük kızı para karşılığında satacaklardı''
     İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, düzenledikleri operasyonda Uluslararası insan ticareti yapan bir şebekeyi çökertti. Suriye üzerinden Türkiye'ye yası dışı yollarla geçirilen ve para karşılığı erkeklere satılmak istenen 2 küçük kız güvenlik güçleri tarafından kurtarıldı.
    
     ASYA: ''Birbirinden farklı 4 türde zeytinyağı ortaya çıkacak''
     Hatay'da bir firma tarafından hazırlanan ''Yöresel Zeytin Türlerini İşleme Tesisi Projesi'' kapsamında yörede özel olarak yetiştirilen ''Halhalı'', ''Haşebi'', ''Karamani'' ve ''Savrani'' cinsi zeytinlerin işlenerek kendi isimlerini taşıyan markalarda piyasaya sürüleceği bildirildi.
    
     EXPRES: ''Görme engellilere sertifika''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Görme Engelliler Spor Kulübü Bilgisayar Eğitim kursu'nu tamamlayanlara sertifika dağıttı.
    
     KENT: ''Kaçak güvercinler Suriye'den getirildi''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde Suriye'den getirildiği belirlenen 37 güvercin ele geçirildi. Olayla ilgisi bulunan bir kişi gözaltına alındı.
    
     ASİ: ''HESOB 165 kadına girişimcilik eğitimi verdi''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali işbirliğine yönelik geliştirilmiş olan ''Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı'' kapsamında 165 kadına girişimcilik eğitimi verildiğini söyledi.
    
     SÖZ: ''BİRSİAD'ın etkinliğinde Önder Aytaç konuşacak''
     Birleşik Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (BİRSİAD) Anemon Otel'de düzenleyeceği konferansa Doç. Dr. Önder Aytaç'ın konuşmacı olarak katılacağı bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 04 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  99725 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle