HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Başbakan Erdoğan 76 yatırımın toplu açılışını yaptı''
     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan ve bakanlarla geldiği Hatay'da, vatandaşlara hitap eti, Havaalanının yeni terminal binasının yanı sıra 76 yatırımın toplu açılışını gerçekleştirdi.
    
     KENT: ''Anneye dayakla gelen baba cinayeti''
     İskenderun ilçesinde hamile olan annesini dövdüğü gerekçesiyle babasını öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan zanlı ve annesi ile olay anında evde bulunan eşi adliyeye sev edildi.
    
     EXPRES: ''Sadullah Ergin bugün istifa ediyor''
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, bugün bakanlık görevinden istifa edecek. 12 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçimler nedeniyle yasa gereği Ergin'in görevinden istifa edeceği belirtildi.
    
     ASYA: ''Kadınlar huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumun temel taşları''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kadınların huzurlu, mutlu, sağlıklı bir toplumun temel taşları olduğunu belirterek, 8 Mart dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.
    
     ASİ: ''Karanlığa bulanan 100 kadın''
     Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Antakya'da Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) öğrencisi Semra Yıldırım, kadına şiddet ve namus cinayetlerine dikkat çekmek için ''Kararlığa bulanan Yüz kadın'' adlı sergi açtı.
    
     ATAYURT: ''Altunay, Çankaya ve Güngör gururumuz oldu''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, üyelerden Kemal Altunay, Bedi Çankaya ve Ali Güngör'ün vergi rekortmenleri sıralamasına girdikleri belirterek kutladı.
    
     HATAY: ''AVM tarihi dokuyu bozacak''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Hikmet Çinçin, geçtiğimiz yıllarda yıkılan ve AKİŞ fabrikasının yerine yapılacak olan alışveriş merkezinin tarihi dokuyu bozacağını söyledi.
    
     SÖZ: ''Başkan yetişen Anadolu'nun sesi programına katıldı''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen Anadolu'nun Sesi programına konuk oldu.
    
     ÖZYURT: ''Hatayspor kritik virajda''
     Bordo-Beyazlılar, İnegölspor hazırlıklarını tamamladı. Kafile bugün yola çıkacak. Teknik direktör Ramazan Silin, son haftalarda beklenmedik puanlar kaybettiklerini, bunu İnegölspor maçında telafi edeceklerini söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 09 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  91875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle