HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ÖZYURT: ''Esnaftan AVM'ye sert tepki''
     AKİŞ Eski Fabrika binasının yerine yapılması öngörülen ''Alışveriş Merkezi'' (AVM) Antakya esnafını bir araya getirdi. Uzun Çarşı'da bir araya gelen esnaf tek ses, tek yürek oldu. Esnaf, alışveriş merkezine şiddetle karşı çıktı.
    
     EXPRES: ''Kırıkhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği açıldı''
     Kırıkhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği hizmete açıldı. Törene MHP Hatay Milletvekili İzzettin Yılmaz, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman da katıldı.
    
    
     SÖZ: ''Dünya Kadınlar Günü cezaevinde kutlandı''
     Dünya Kadınlar Günü cezaevinde coşkuyla kutlandı. Hatay Türk Kadınını Güçlendirme Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Günü etkinliğine Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'in eşi Zehra Lekesiz de katıldı.
    
     ATAYURT: ''Osman Çabalı Yalova Valisi oldu''
     Hatay Eski Emniyet Müdürlüğü görevinin ardından, Kocaeli Emniyet Müdürü olan, daha sonra da Emniyet Genel Müdür Yardımcısı görevini atanan Osman Çapalı, Yalova Valisi oldu.
    
     HATAY: ''Türkiye'deki Japonlar endişeli''
     Japonya'da yaşanan deprem ve tsunami felaketini Türkiye'de bulunan Japonlarda endişeyle izliyor. Japonya'nın Kawasaki-Tokya - Yokohama arasında oturan araştırmacı gazeteci Keiko Nonaka, Hatay'ın Dörtyol ilçesinde tarihi Payas Kalesini incelerken üzüntülerini anlattı.
    
     YORUM: ''Hatayspor'da acil tedbir alınmalı''
     Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un İnegölspor'a 1-0 yenilmesi, son haftalarda düşüş olduğunu belirten taraftarlar önlen alınmasını istediler.
    
     KENT: ''Belediye'den borçlu olanlara çağrı''
     Antakya Belediyesi ''Torba Yasası'' kapsamında çeşitli vergi cezalarına af getirildiği duyuruldu.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 14 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  113600 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle