HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   YORUM: ''Görme engellilerden tiyatro oyunu''
     Atatürk İlköğretim Okulu bünyesinde eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Hatay'ın ilk ve tek görme engelliler sınıfı öğrencileri, 11 Mayıs Görme Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında tiyatro oyunu hazırladıkları bildirildi.
    
     KENT: ''TEKNOKADIN Projesi başlıyor''
     Türkiye genelinde ilk etapta 7 bölgede ve aralarında Hatay'ın da bulunduğu 21 ilde başlayacak proje kapsamında her yaştan ve meslek grubundan kadınlara bilgisayar ve internet kullanımı eğitimi verileceği belirtildi.
    
     ASİ: ''Kutsal hazinemiz zeytin''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, ''Kutsal Hazinemiz Zeytin'' projesiyle kentin zeytin tipi ve çeşitlerini araştırılarak kalitesinin artırılacağını söyledi.
    
     EXPRES: ''Hem Hatay'a hem de ülkeme hizmet etmek istiyorum''
     Hatay Eski Vali Yardımcısı İsmail Kara, CHP'den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Kara, hem Hatay'a hem de ülkeye hizmet etmek istediğini belirtti.
    
     ASYA: ''Vatandaş uyardı''
     Antakya-Samandağ yolunun 5. kilometrelik kısmının uzun süredir yapılmamasını protesto eden bazı kooperatif temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar, yolu uyarı niteliğinde kısa süre trafiğe kapattılar.
    
     HATAY: ''İnsan sağlığı hekimlere emanet''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında doktorların tıp bayramını kutlayarak, insan sağlığının hekimlere emanet olduğunu belirtti.
    
     ATAYURT: ''Aklını başına topla''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, AKİŞ Fabrikası'nın yerine yapılması muhtemel olan alışveriş merkezinin doğru olmayacağını söyledi. Teksoz, Güzelburç Belediye Başkanı Behçet Şahutoğlu'nun aklını başına toplamasını önerdi.
    
     SÖZ: ''Defne Hastanesi'nde Tıp Bayramı''
     Defne Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramı'nı hastanede görevli hakimler ve sağlık personeliyle kutladı. Defne Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Yılmaz, çalışanların bayramını kutladı.
    
     ÖZYURT: ''Adam gibi adamı harcadılar''
     Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'da teknik direktör Ramazan Silin'in görevine son verildi. Silin, vicdanen rahat olduğunu söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 15 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  81350 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle