HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''İlk adımda elimi tut''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, 2010 yılına kadar 788 olan okul öncesi eğitimin kurumunun yeni açılanlarla bin 126'ya ulaştığını söyledi. ''İlk adımda elimi tut'' projesi Meclis Kültür Merkezi'ndeki etkinlikle tanıtıldı.
    
     ASİ: ''Tabip Odası'ndan tıp balosu''
     Hatay Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Harbiye Boğaziçi Restoranda düzenlenen tıp balosuna MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve diğer sağlık çalışanları katıldı.
    
     EXPRES: ''Antakya Belediyesi atık yağları topluyor''
     Antakya Belediyesi, temiz bir çevre için bitkisel atık yağları topladığı bildirildi. Belediye Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamada, atık yağların değerlendirileceği belirtildi.
    
     ÖZYURT: ''Adaylar demokratik ortamda belirlenecek''
     AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, 12 Haziran pazar günü yapılacak genel seçimler öncesinde partilerine milletvekilliği için adaylık başvurusunda bulunanların en demokratik bir ortamda belirleneceğini söyledi.
    
     HATAY: ''Türkiye ithalat rekoru kırıyor''
     Ziraat Mühendisleri Odası Hatay Şube Başkanı Ahmet Sever, tarımın desteklenmediği ülkede artık ithalat rekoru kırıldığını belirterek, ''Hangi sisteme göre hesaplanırsa hesaplansın, Türkiye artık tarım ürünleri dış ticaretinde net ithalatçı konumuna düşmüştür'' dedi.
    
     YORUM: ''İl İdare Şube Müdürleri toplantısı Kumlu'da yapıldı''
     Kumlu ilçesinde İl İdare Şube Müdürleri toplantısı yapıldı. Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'in başkanlığında Hamamat Otel'de gerçekleştirilen toplantıda Kumlu'nun sorunları ve yatırımları tartışıldı.
    
     KENT: Hataylı çiftçi için başvuru zamanı''
     Hataylı çiftçilerin mazot, gübre ve toprak analizi desteğinden faydalanmaları için 31 Aralık 2001 günü mesai bitimine kadar il ve ilçe tarım müdürlüklerine başvurmaları gerektiği bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Nasair artık Hatay'dan uçacak''
     Suudi Arabistan'ın ilk düşük tarifeli havayolu olarak 2007 şubat ayında hizmet vermeye başlayan Nasair Hava Yolları Satış Müdürü Turki Abdullah Al Jawivi bugün Hatay Havaalanı'nda basın mensuplarını bilgilendirecek.
    
     SÖZ: ''Ülkemiz Asya ile Avrupa arasında köprü''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) düzenlenen ''Ermeni Meselesi ve Türk Dış Politikasına etkileri'' panelinde Türkiye'nin Asya ile Avrupa arasında köprü olduğu belirtilerek Türkiye'nin önemi anlatıldı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 16 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  103035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle