HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASYA: ''Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Jazbec Hatay'da''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Jazbec ile Müstakil Sanayici ve iş adamları Derneği (MÜSİAD) Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı'yı makamında kabul etti. Jazbec, illere ziyaretlerde bulunarak, iş imkanlarını ve yatırım olanaklarını araştırdıklarını söyledi.
    
     ASİ: ''Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 163. yıl dönümü''
     Öğretmen okullarının kuruluşunun 163. yılı Dörtyol Anadolu Öğretmen Lisesi'nde gerçekleştirilen törenle kutlandı.
    
     EXPRES: ''AVM'ler esnafımızı haksız rekabetle karşı karşıya bırakıyor''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Antakya'daki alışveriş merkezleriyle ilgili herkes gibi kendisininde karşı olduğunu ve haksız rekabetin önüne geçilmesi gerektiğini belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Ziraat Fakültesinde doğal yollarla bal üretimi''
     Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Nuray Şahinler, üniversitede bilimsel metotlar kullanılarak doğal bal üretildiğini belirtti.
    
     HATAY: ''30 personel milletvekilliği için istifa etti''
     12 Haziran'da yapılacak olan 24.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için Hatay'dan 30 kamu personelinin görevinden istifa ettiği bildirildi.
    
     YORUM: ''Vali Lekesiz: Yaşlılarımızın tecrübelerinden yararlanmalıyız''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ''Yaşlılar Haftası'' etkinlikleri kapsamında huzur evi sakinlerini makamında kabul etti. Lekesiz, yaptığı konuşmada, yaşlılarla sık sık bir araya gelip onların tecrübelerinden yararlanılması gerektiğini belirtti.
    
     KENT: ''12 Haziran gecesi AK Parti'nin zaferini kutlayacağız''
     AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, 12 Haziran Pazar günü akşamı Hatay'da ve ülke genelinde AK Parti'nin seçim zaferini kutlayacaklarını söyledi.
    
     ATAYURT: ''Gençoğlu:Beldemizin sorunlarına bir an önce el atılmalıdır.''
     Çekmece Beldesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ÇEK-DER) Başkanı Kerim Gençoğlu, beldenin yollarından çöpüne kadar bir çok sorunu olduğunu ve bunlara bir an önce el atılması gerektiğini belirtti.
    
     SÖZ: ''Nalçabasmaz: Şanlı tarihimizi ve şehitlerimizi unutmuyoruz''
     Hatay Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı (HASİAD)Yahya Kemal Nalçabasmaz, şanlı tarihimizi ve şehitlerimizi unutmadıklarını kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  120760 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle