HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''MKÜ'de Nevruz coşkusu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) öğrencileri Nevruz'u düzenledikleri etkinliklerle kutladı. MKÜ Tayfur Sökmen Yerleşkesi'nde düzenlenen etkinlikler kapsamında öğrenciler, davul zurna eşliğinde halay çekerek eğlendi.
    
     ASYA: ''ATSO 2010-2011 Avrupa Birliği projelerinin tanıtım kokteyli''
     Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 2010-2011 Avrupa Birliği projelerinin tanıtım kokteyli 25 Mart'ta Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ)Tayfur Sökmen Kampüsün Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleşeceği bildirildi.
    
     KENT: ''AK Parti'de temayül yoklaması''
     AK Parti Hatay il teşkilatı tarafından 78 milletvekili aday adayı için temayül yoklaması yapıldı. AK Parti'den yapılan açıklamaya göre, 3 bin 35 üyenin katılımıyla gerçekleştirilen temayül yoklamasında, bin 368 oyla Mevlüt Aydın birinci, bin 337 oyla Mehmet Öntürk ikinci, Mustafa Erdoğan da bin 120 oyla üçüncü sırada yer aldı.
    
     YORUM: ''Vali Lekesiz, SHÇEK Yurdundaki çocuklarla bir araya geldi''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) yurdunda kalan çocuklarla bir araya geldi. Lekesiz, eşi Zehra Lekesiz ile birlikte yurtta kalan çocukları evinde ağırlayarak sohbet etti.
    
     HATAY: ''KKTC şehit aileleri Antakya'da ''
     18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü programı dolayısıyla Adana'daki etkinliklere katılmak üzere gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC)
     Şehit Aileleri ve Malül Gaziler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Ersan ve yönetim kurulu üyeleri Antakya'da faaliyet gösteren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şube Başkanı Hakan Kokusever ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
     ÖZYURT: ''Sizlerin yanında kendimi huzurlu buluyorum''
     Yaşlılar haftası nedeniyle Huzurevi sakinlerini geçtiğimiz hafta sonu Harbiye Hidro tesislerinde ağırlayan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, manevi olarak huzur bulduğu nadir yemeklerden birinde bulunduğunu belirtti.
    
     ATAYURT: ''196 kilo 900 gram eroin maddesi ele geçirildi''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri Dörtyol ilçesinde yaptıkları operasyonda 196 kilo 900 gram eroin maddesinin ele geçirildiği öğrenildi.
    
     SÖZ: ''Büyükelçi Rende, ATSO'yu ziyaret etti.''
     Dışişleri Bakanlığı Çok Taraflı Ekonomik İşler Müdürülüğü Enerji ve Çevreden Sorumlu Genel Müdürü Büyükelçi Mithat Rende, Antakya Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO)ziyaret etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 22 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  89885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle