HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Çocuğu bakıcısının öldürdüğü iddiası''
     Antalya'da ''Banyoda kaydı, düştü'' denilerek bakıcısı tarafından hastaneye getirilen ve 5 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra yaşamını yitiren 2 yaşındaki İremsu Gümüş'ün cenazesi, Hatay'ın Samandağ ilçesinde toprağa verildi.
    
     ASYA: ''Belediyesi personeline hizmet içi eğitim semineri''
     Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Belediye, Kabahatler Kanunu, Zabıta, Ruhsat Yönetmeliği ve Halkla İlişkiler konularında personeline hizmet içi eğitim semineri verildi.
    
     KENT: ''Hatay Valisi Lekesiz: Kentimizi daha iyi noktalara taşımak için çalışıyoruz''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, muhteşem zenginliğe sahip kenti, birlik ve beraberlik içerisinde daha iyi noktalara taşımak için çalıştıklarını belirtti.
    
     EXPRES: ''HAGİAD'tan torba yasası bilgilendirme toplantısı''
     Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) tarafından yarın Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) torba yasasıyla ilgili bilgilendirici toplantı yapılacağı bildirildi.
    
     YORUM: ''Av tüfeğiyle intihar''
     Hatay'da, bir kişi, av tüfeğiyle intihar etti. Alınan bilgiye göre, Antakya'ya bağlı Narlıca Beldesi Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, İbrahim K. (42), eşinin diğer odada bulunduğu sırada, av tüfeğiyle boğazına ateş açarak intihar etti.
    
     HATAY: ''Kaliteli okullara ödülleri verildi ''
     Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Toplam Kalite Yönetimi ödül süreci kapsamında kaliteli kurum, okul ve ekip dalında yapılan yarışmalarda başarılı olan okullara ödülleri törenle verildi.
    
     ÖZYURT: ''Askerden sağlık taraması''
     Yayladağı ilçesinde 3.Hudut Tabur Komutanlığı tarafından halkla ilişkiler ve toplumsal gelişime destek faaliyetleri kapsamında sağlık taraması yapıldı.
    
     ATAYURT: ''Polis 4 kilo 700 gram esrar ele geçirdi''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen operasyonda 4 kilo 700 gram kubar esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
    
     SÖZ: ''Takımın oyunundan memnunum''
     Hatayspor Teknik Direktörü Nurettin Yılmaz, takımın oyunundan memnun olduğunu ve sezon sonunda şampiyon olacaklarını belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 23 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  87805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle