HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
     
        
      ASİ: ''Organları bağışlandı''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde, ayrılmak istediği kocası tarafından tabancayla vurularak ağır yakalanan ve beyin ölümü gerçekleşen genç kadının organlarının ailesi tarafından bağışlandığı bildirildi.
    
     ASYA: ''Küresel krizden yara almadan çıktı'
     Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, Türkiye ve Brezilya'nın çok sağlam bankacılık sistemi sayesinde küresel krizden yara almadan çıktığını, reel faizlerin yüzde 12-13'lerden yüzde 1'lere düştüğünü belirtti.
    
     KENT: ''İskenderun Kaymakamı Su'ya ziyaret''
     İskenderun Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetim kurulu üyeleri İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su'yu makamında ziyaret etti. Su, ziyarette, şehrin sanayi yönünden her geçen gün daha da geliştiğini belirterek, ikinci OSB'nin açılması için çalışmaların devam ettiğini kaydetti.
    
     YORUM: ''İttifak çalışmaları devam ediyor''
     Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, ittifak arayışlarını evet-hayır çalışmasına benzeterek, 11 Nisan Pazartesi gününe kadar çalışmalarının süreceğini ifade etti.
    
     HATAY: ''Emniyet stres attı''
     Antakya, Samandağ, Altınözü ve Yayladağı ilçelerinde görevli emniyet mensupları ile ailelerine yönelik İletişim Uzmanı Alişan Kapaklıkaya tarafından ''Yaktım Seni Stres ve Aile İçi İletişim'' konulu konferans verildi.
    
     ÖZYURT: ''Yaşlılar başımızın tacı''
     Yaşlılar Haftası kapsamında Antakya Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda konuşan Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yaşlılarımızın başımızın tacı olduğunu belirtti.
    
     ATAYURT: ''Erol Bilecik'ten eğitime büyük katkı''
     Antakyalı hayırsever Erol Bilecik, Hatay Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin bahçesine 4 katlı atölye ve konferans salonu yapım protokolünü düzenlenen törenle imzaladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  96435 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle