HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  SÖZ: ''Türkiye'de işsizlik şampiyonluğa koşuyor''
     CHP İl Başkanı Murat Hayzaran, ülkede yaşanan gerçeğe gözler önüne sererek, ''Türkiye'de işsizlik şampiyonluğa koşuyor'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Vali Lekesiz'den Kütüphaneler haftası değerlendirmesi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, kitapseverlerin ve kütüphane çalışanlarının ''Kütüphaneler Haftası''nı kutlayarak, ''Beden eğitim vücut için ne ise, okumak da beyin için odur'' dedi.
    
     HATAY: ''Cudi Dağı'nın zeytini umut oldu''
     Akdeniz bölgesinin ünlü mutfağına lezzet katan zeytin ve zeytinyağının önemli üretim merkezlerinden biri olan Hatay'da zeytin ağaçlarından daha fazla verim alabilmek için proje geliştirildi.
    
     YORUM: ''Suriye'deki olaylar endişe vericidir''
     Suriye'nin Deraa kentinde başlayarak Laskiye ve bazı başka kentlere de sıçrayan olayların Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Gümrük Kapası ile Yayladağı Sınır Kapısı ile en yakın komşusu olan Hatay'da olumsuzlukların yansımalarının görüldüğü bildirildi.
    
     ASYA: ''YGS Sınavı Antakya'da huzur içinde geçti''
     ÖSYM İl Koordinasyon Kurulu üyeleri Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Hatay Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç ve İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Yükseköğretime giriş sınavının huzur içinde geçtiğini söylediler.
    
     ASİ: ''Geçen yıl 150 bakkal kapandı''
     Antakya Bakkallar ve Manavlar Odası Başkanı Sabit Teksöz, kentte geçen yıl 150 bakkalın kapandığını, aynı oranda yenisinin açıldığını belirtti.
    
     KENT: ''Şanverdi tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı''
     Reyhanlı ilçesinde Yenişehir Gölü'nde deniz bisikletinin devrilmesi sonucunda 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
    
     EXPRES: ''Samandağ'da ipek böcekçiliği canlandırılması projesi''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Ziraat Fakültesi Koordinatörlüğünde Samandağ Meslek Yüksek Okulu ve Antakya Belediyesi'nin katkılarıyla ipek böcekçiliğini geliştirme projesinin yaşama geçirileceği bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Her işi yaparım dönemi bitti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin lekesiz, AVRupa Birliği (AB) Proje tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, her işi yaparım döneminin bettiğini söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 29 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  76505 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle