HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 SÖZ: ''Dr. Hüseyin Aksoy, Cumhurbaşkanının konuğu olarak köşke çıkıyor''
     Diyabetle Yaşam Derneği Başkanı Dr. Hüseyin Aksoy'un Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunisa Gül'ün davetlisi olarak köşke davet edildiği bildirildi.
    
     ATAYURT: ''İskenderun'da 2.OSB toplantısı yapıldı''
     İskenderun 2.Organize Sanayi Bölgesi toplantısı Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, başkanlığında yapıldı.
    
     HATAY: ''Mutfak projesi tanıtıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ve Aşcılar Federasyonunun iş birliğiyle 8.Sanat Mutfak Mesleki Eğitim Projesi kapsamında bir açılış ve tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
    
     YORUM: ''Büyükkalfa: Muayene istasyonlarında son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır''
     TÜVTURK Kurumsal Gelişim Direktörü Emre Büyükkalfa, Türkiye genelinde bulunan araç muayene istasyonlarının tümünde kullanılan ölçüm araçlarının en son teknolojiye sahip olduğunu söyledi.
    
     ASİ: ''Matkap: AK Parti iktidarında yeşil kart sayısı 2 milyon 700 bin kişiye yükseldi''
     Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi (PM) Üyesi Nihat Matkap, AK Parti iktidarında yeşil kart sayısının 2 milyon 700 bin kişiye yükseldiğini belirtti.
    
     ASYA: ''İşsizlik onların kaderimi''
     Hatay'da yaşayan orak hücre ve talasemi hastası üç genç, üç ayda bir uygulanan kan alım işlemleri ve sık yapılan operasyonlar nedeniyle zamanlarının çoğunu hastanede geçirmek zorunda kalmalarının yanı sıra iş bulamamaları sonucu ailelerine ekonomik katkı sağlayamamanın sıkıntısını yaşıyorlar.
    
     KENT: ''Şehit edilen polislerin davasında 7 sanığın yargılanmasına devam edildi''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, 27 Temmuz 2010 tarihinde, 4 polis memurunun şehit edilmesinin ardından çıkan olaylarda, BDP binasının kundaklanmasıyla ilgili 7 sanığın yargılanmasına devam edildi.
    
     EXPRES: ''Lekesiz: Okuma alışkanlığı erken yaşta kazandırılmalıdır''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, okuma sevgisini erken yaşlardan itibaren almak son derece büyük önem taşımakta olduğunu belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Bu uygulama ticari ilişkilere zarar verir''
     Suriye'den gelen tır yüklü araçların, Cilvegözü Gümrük Müdürülüğü Sınır Kapısında keyfi bir uygulamayla bekletildiği iddiasında bulunan firma temsilcileri,'' araçlarınızın lastikleri çok eski, bu model araçla Türkiye'ye geçişinize izin verilmez'' denilerek araçların bekletildiği ve bu uygulamanın Türkiye- Suriye ticari ilişkilerine darbe vuracağı iddiasında bulundular.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 31 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  67165 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle