HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   YORUM: ''İstanbul'da Hatay günleri''
     Hatay Valiliği, Antakya Belediyesi ve Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ve diğer kuruluşların desteğiyle İstanbul'da gerçekleştirilen ''İstanbul'da Hatay Günleri'' etkinlikleri kapsamında Galatasaray meydanından Taksime kadar yürüyüş düzenlendi.
    
     KENT: ''Geçen döneme oranla daha çok milletvekili çıkaracağız''
     AK Parti İl Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Av. Gültekin Bozkurt, 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimlerde, geçen döneme oranla daha çok milletvekili çıkaracaklarına inandığını söyledi.
    
     ASYA: ''Güvenlik şube şampiyon oldu''
     Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen 24 takamın katıldığı ''Birimler arası Futbol Turnuvası''nda Polis Meslek Yüksek Okulu'nu 3-2 yenmeyi başaran Güvenlik Şube şampiyon oldu.
    
     EXPRES: ''Türk Sağlık-Sen'den mesai tepkisi''
     Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin, tam gün yasasıyla sağlık çalışanları da tüm kamu çalışanları gibi 8 saat hakkına kavuştuğunu, ancak bunun değiştirilmek istendiğini, buna karşı olduklarını belirtti.
    
     ASİ: ''Kırıkhan'da patlama''
     Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi'nde bir minibüs durağına bırakılan ses bombası patlayarak ev ve işyerlerinde korku yarattı. Emniyet Müdürü Ragıp kılıç Kırıkhan'a giderek incelemelerde bulundu.
     HATAY: ''HAGİAD'tan yönetici yetiştirme programı''
     Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD), Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından desteklenmekte olan proje kapsamında ''Orta Kademe Yönetici Yetiştirme Programı''nı yaşama geçirecekleri bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Tedavi maliyetinin aylık gideri bin dolar''
     Talasemi Hastalığı'nın önlenmesi projesi tanıtım toplantısında konuşan Sağlık İl Müdürü Bayram Kerkez, tedavi masrafının aylık bin dolar olduğunu söyledi.
    
     SÖZ: ''CHP Gençlik Kolları esnafa aile sigortasını anlattı''
     CHP Gençlik Kolları seçim çalışmaları kapsamında, ev ve işyerlerini ziyaret ederek ''Aile Sigortası''nı anlatarak vatandaşları bilinçlendiriyorlar.
    
     ÖZYURT: ''Uluslararası hukuk konferansı''
     Avukatlar haftası etkinlikleri kapsamında Antakya Belediyesi Meclis Salonu'nda ''1. Uluslararası Hukuk Konferansı'' gerçekleştirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 09 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  74090 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle