HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ZAFER: ''Taraftarlar ayaklandı''
     Spor Toto 3. Lig 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Hatayspor ile Menemen Belediyespor arasında oynanan maç sonrası istenmeyen olaylar yaşandı.
    
     HATAY: ''Nitelikli insan gücü mesleki eğitimden geçer''
     Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsacı (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, fırsatları avantaja dönüştürmenin en önemli noktasının insan gücü olduğunu belirterek, ''Nitelikli insan gücü mesleki eğitimden geçer'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Dananın kuyruğu kopuyor''
     AK Parti, CHP ve MHP'nin belirleyeceği milletvekili aday adayları bugün 17.00'ye kadar Yüksek Seçim Kurulu'na vermeleri bekleniyor.
    
     SÖZ: ''İstanbul'da Hatay günleri''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin lekesiz, 3 gün süren ''İstanbul'da Hatay Günleri'' etkinliğinin amacına ulaştığını, Hatay'ın yüzlerce zenginliğini tanıttıkları söyledi.
    
     YORUM: ''Bakan Dinçer Hatay'da''
     Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer bugün Hatay'a gelecek. Dinçer, Vali, belediye başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, İŞKUR ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek, ayrıca Ottoman Otel'de gerçekleştirilecek ''Mesleki Eğitim Çalıştayı''na katılacak.
    
     ÖZYURT: ''Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları elemeleri yapıldı''
     Hatay PTT Başmüdürü Şükrü Dursun, 40. Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları il elemelerinin İskenderun'da yapıldığını söyledi.
    
     ASYA: ''Antakya'da YGS protestosu''
     Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavında (YGS) yaşanan şifre skandalını tepki gösteren öğrenciler Ulus Meydanı'nda eylem yaptılar.
    
     ASİ: ''Kutlu Doğum Haftası''
     Kutlu Doğum Hafta etkinlikleri kapsamında Antakya Belediyesi Sergi Salonu'nda kermeS düzenlendi.
    
     KENT: ''Bin yıllık kentin üzerinde Viyana notaları geçti''
     Avusturya'nın Fahri Başkonsolosu Mehmet Kılıçlar ile Defne Müzikseverler ve Kültür Derneği'nin katkılarıyla Hatay Kültür Merkezi'nde dünyaca ünlü Viyana topluluğu konser verdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 12 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  73895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle