HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Değerlerimizi dünya görecek''
     Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Hatay'ın gizli kalmış bir hazine olduğunu belirterek, ''Değerlerimizi dünyaya gösteremiyorsak bunun ne manası var'' dedi.
    
     ASİ: ''Meslek meselesi memleket meselesi''
     Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Koç Holding Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Dış İlişkiler Sorumlusu Aylin Gezgüç, meslek meselesinin memleket meselesi olarak gördüklerini belirtti.
    
     KENT: ''AK Parti İl Başkanı Kimyeci, listeden memnun''
     Ak Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, ''Bizim partimizde küskünlük ve dargınlık olmaz. Hedefimiz 10 milletvekili çıkarma olacaktır'' dedi.
    
     YORUM: ''Camkurt, torba yasasını anlattı''
     Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, Hatay Gazeteciler Derneği'ni ziyaret ederek torba yasası hakkında bilgi verdi.
    
     EXPRES: ''CHP'de liste depremi''
     12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 24. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde açıklanan listeden dolayı CHP İl Başkanı Murat Hayzaran istifa etti.
    
     ÖZYURT: ''Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bölge finali''
     Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bölge Finali Antakya'da Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 9 ilin katıldığı finalde Hatay birinci oldu.
    
     ATAYURT: ''İmkanı olan herkes eğitime destek olmalı''
     Vali Mehmet Celalettin lekesiz, Hayırsever İşadamı Recep Atakaş tarafından yaptırılacak olan Dörtyol MMK Atakaş Endüstri Meslek Lisesi'nin protokol imza töreninde yaptığı açıklamada, imkanı olan herkesin eğitime destek vermesi gerektiğini söyledi.
    
     HATAY: ''Öğrencilerin şifre isyanı''
     27 Mart Pazar günü gerçekleştirilen YGS sınavı sonrasında patlayan şifre skandalı, Antakyalı öğrencileri bir kez daha sokağa döktü. Yüzlerce öğrenci AK Parti, YÖK aleyhine sloganlar atarak şifre skandalına isyan etti.
    
     SÖZ: ''Şahin Üniversite hastanesinde çalışanlar mağdur edilmemeli''
     Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin, üniversite hastanelerinde çalışan sağlık görevlilerinin mağdur edilmemesini istedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 13 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  85190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle