HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASİ: ''MKÜ'de bağımlılık ve kötü alışkanlıklar sergisi''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ile Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle yağlıboya ve akrilik tekniğiyle yapılan tual çalışmalarından oluşan sergi açıldı.
    
     KENT: ''Mikrokredi üyelerine ödülleri verildi''
     Hatay İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleşen son mikrokredi toplantısında, kredi ile iş sahibi olan üyelerin ödüllerini Vali Celalettin Lekesiz verdi.
    
     ASYA: ''Hastalanmayın''
     İş güvenceli çalışma taleplerinden asla vazgeçmeyeceklerini, performansa dayalı döner sermaye ödemesinin adaletsiz olduğunu belirten Tabipler Odası Başkanı Selim Matkap grev kararı aldıklarını belirtti.
    
     YORUM: ''Lekesiz, siyasi parti temsilcileriyle bir araya geldi.''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, 12 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerin kentin hoşgörü ortamına uygun bir şekilde geçmesi için çalıştıklarını, bu konuda siyasi parti temsilcileriyle bir araya geldiklerini kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''Ergin'den Kırıkhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğine ziyaret''
     Kırıkhanlılar Derneğine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin hükümetin dokuz yıllık icraatları anlattı.
    
     HATAY: ''Pesah Bayramı kutlanmaya başladı''
     Musevilerin esaretten özgürlüğe kavuşmanın simgesi olarak Pesah diye adlandırılan ''Hamursuz Bayramı'' kutlanmaya başlandı.
    
     ATAYURT: ''Öğrencilerden coşkulu bayrak yürüyüşü''
     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ''Bayrak Yürüyüşü'' düzenlendi.
    
     ÖZYURT: ''Çevreciler ağaç kesimine tepki gösterdi''
     Antakya Çevre Koruma Derneği (AÇKD) Başkanı Selda Asker, belediye ekiplerinin Karaoğlanoğlu Caddesi'nde ağaç sökümü yaptığını ve buna karşı olduklarını bildirdi.
    
     SÖZ: ''Basketbol ve badminton turnuvaları başladı''
     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen okullar arası basketbol ve badminton turnuvası başladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  85215 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle