HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  HATAY: ''Suriye'deki iç savaş canlanan turizmi çöküşe itti ''
     Suriye'de devam eden olaylar Antakya'yı da turizm ve ekonomik olarak olumsuz etkiliyor. Vize muafiyeti nedeniyle canlanan turizmi yaşanan iç savaş çöküşe itti.
    
     KENT: ''Koronun seslendirdiği türkü ve ilahiler uzun süre alkışlandı''
     Müslüman, Hristiyan ve Musevilerden oluşan Antakya Medeniyetler Korosu, Ankara'da verdiği konserde seslendirdikleri ilahi ve türküler izleyicilerden alkış aldı.
    
     ASYA: ''Savaş, yılın belediye başkanı seçildi''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın Siyaset Dergisi okurlarının oylarıyla ''Yılın Belediye Başkanı'' seçildiği bildirildi.
    
     YORUM: ''Ergin, seçmenle buluşmaya devam ediyor''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, yoğun seçim çalışmaları doğrultusunda seçmenlerle buluşmaya devam ediyor.
    
     ÖZYURT: ''Zenginliğin ana kaynağı bilimsel buluşlar''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Mesleki Teknik Eğitim ve Bilim-Kültür Fuarı'nda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada gelişmiş ülkelerdeki zenginliğin ana kaynağının bilimsel buluşlar ve onların getirdiği artı değerler olduğunu belirtti.
    
     ASİ: ''Kapı durdu''
     Cilvegözü Sınır Kapısı'nda muhafaza memurları sevk alınca giriş çıkışların tamamen durduğu bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Sendikal haklarımız için 1 Mayıs'ta alanlarda olacağız''
     Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği Hatay İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Adnan Orukoğlu, yaptığı açıklamada tüm dünya emekçilerle birlikte 1 Mayıs'ta alanlarda, emeğin bayramında olacaklarını belirtti.
    
     EXPRES: ''Rektör Güder, Türk Kadınını Güçlendirme Vakfı üyelerini ağırladı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ve eşi Fatma Güder Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği ve Türk Kadının Güçlendirme Vakfı başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
    
     SÖZ: ''Ankara'da kadınların sesi olacağım''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili adayı Suzan Alhasoğlu, seçilmesi halinde mecliste kadınların sesi olacağını belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  81915 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle