HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: Suriye'de geçişler yüzde 50 azaldı''
     Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nihat Kılıç, Suriye'deki iç karaşıklık nedeniyle Cilvegözü Gümrük Kapası'ndan giriş ve çıkışların yüzde 50 azaldığını söyledi.
    
     ÖZYURT: ''Genel kurmaydan sınırda inceleme''
     Suriye'nin Dera kentinde başlayan ve yaklaşık 2 aydır süren olayların ardından 260'a yakın Suriyeli'nin sınırı kaçak yollarla geçip Türkiye'ye sığınması Genel Kurmay Başkanlığı'nı harekete geçirdi.
    
     ASİ: ''Kırsalda kadın''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) gerçekleştirilen ''Kırsalda Kadın'' konulu toplantıda konuşan DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, kırsaldaki kadınlarla ilgili ilk çalışmayı başlattıklarını kaydetti.
    
     YORUM: ''Bu coğrafyanın santimi altındır''
     Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, seçim gezilerine İskenderun'da devam etti. Ergin, Karaağaç beldesinde yaptığı ziyaretlerde bu coğrafyanın santiminin altın değerinde olduğunu söyledi.
    
     KENT: ''MKÜ 17. Bahar Şenliği''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) 17 Bahar Şenliği kapsamında Tayfur Sökmen Yerleşkesi şenlik alanında Mustafa Ceceli konser verdi.
    
     ATAYURT: ''Komutanlardan sınır bölgesinde inceleme''
     2. Ordu Komutanı Orgeneral Servet Yörük ve 6. Kolordu Komutanı Korgeneral Mehmet Eröz, Sriye sınırındaki askeri birliklerde incemelerde bulundular, daha sonra da Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret ettiler.
    
     HATAY: ''Gözaltına alınan 11 kişiden 3'ü tutuklandı''
     Dörtyol'da PKK terör örgütüne üye oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 11 kişiden 3'ünün çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandığı bildirildi.
    
     SÖZ: ''Hatay yeniden CHP'nin kalesi olacak''
     CHP İl Başkanı Av. Servet Mullaoğlu, Kılıçdaroğlu'nun katıldığı Hatay mitinginin dönüm noktası olduğunu ve şölen havasında geçtiğini belirtti.
    
     EXPRES: ''Antakya hizmet şantiyesine dönüşmüş durumda''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Ulus Meydanı'nda sürdürdüğü çevre ve peyzaj düzenleme çalışmalarını incimeleri sırasında Antakya'nın hizmet şantiyesine dönüştüğünü belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 05 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  57290 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle