HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
HATAY: ''Pompalı tüfekle dehşet saçtı''
     Mahallede çocuk yüzünden çıkan tartışma sonucu evindeki pompalı tüfeği alıp komşulara rest gele ateş etmeye başlayan bir kişi olaya müdahale etmek isteyen 2 polis memurunu şehit ederken 2 kişiyi de yaraladı. Sonra da evinde aynı silahla intihar etti.
    
     ATAYURT: ''13 Haziran'da halkın iktidarını kuracağız''
     CHP Hatay Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Ali Edipoğlu, Eğitim-İş Sendikası Hatay Şubesi'nin kongresinde yaptığı konuşmada, 13 Haziran'da halkın iktidarını kuracaklarını söyledi.
    
     KENT: ''Hizmetler ekonomik ve siyasi istikrarla büyüdü''
     Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Altınözü ilçesine bağlı köy ve belde gezilerinde yaptığı açıklamada, 2002 yılından sonra ülkede ekonomik ve siyasi istikrarın büyüdüğünü belirtti.
    
     ASİ: ''Karayolu güvenliği ve trafik haftası''
     Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, ''Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası'' nedeniyle yaptığı açıklamada, insanların toplu olarak yaşamaları sonucunda ortaya çıkan toplumsal sorunların en önemlilerinden birisi trafiktir'' dedi.
    
     ASYA: ''Dünya mirasına katkı''
     Hristiyanlar tarafından hac yeri kabul edilen ilk mağara kilise St. Pierre Kilisesi, UNESCO'nun Dünya Mirasları listesiyle ününü taçlandırmaya hazırlanıyor.
    
     YORUM: ''Herkesi kitap okumaya bekliyoruz''
     İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Sanlı, kitap okuma bilincinin kentte gelişmesi için herkesi cumartesi günleri ''Kitap Okuma Parkı''na beklediklerini söyledi.
    
     ÖZYURT: ''Akdeniz anemisi bulaşıcı olmayan bir rahatsızlık''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, ''Dünya Talasemi Günü'' nedeniyle yaptığı açıklamada, Akdeniz Anemisi'nin bulaşıcı olmayan bir rahatsızlık olduğunu söyledi.
    
     EXPRES: ''Medeniyet yeniden canlandırıldı''
     Vakıflar Bölge Müdür Vekili Mehmet Yalçın, ''Vakıflar Haftası'' nedeniyle yaptığı açıklamada, bir medeniyetin yeniden canlandırıldığını belirtti.
    
     SÖZ: ''Eryılmaz'a saldıran kişi yakalandı''
     28 Nisan Perşembe günü Samandağ ilçesi Tekebaşı beldesinde CHP Milletvekili Adayı Refik Eryılmaz'a av tüfeğiyle ateş açan ve olaydan sonra kaçan Erdal Aslan yakalandı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 09 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  68850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle