HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
    ASYA ''Engelsiz hayat''
     Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mevlüt Aydın ve il merkezinde faaliyet gösteren çeşitli kurumlardan gelen engelli vatandaşlar ''Engelliler Haftası'' dolayısıyla Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
    
     ASİ ''Suriye'den Yayladağı'na gelen Suriyeli sayısı 270'e ulaştı''
     Suriye'deki baskıdan kurtulmak iddiasıyla tel örgüleri aşarak Hatay'ın Yayladağı ilçesine gelen Suriyeli sayısının 270'e yükseldiği bildirildi.
    
     KENT ''Hataylı narenciye ihracatçıları için güzel haber''
     Devlet Bakanı Zafer Çağlayan narenciyeye verilen ihracat desteğinin ton başına 125 dolar olarak süreceğini açıkladı.
    
     ÖZYURT ''AKİB'in yeni başkanı Ali Kavak oldu''
     Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin (AKİB) yeni dönem koordinasyon başkanı Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak oldu.
    
     YORUM ''Civegözü Gümrük Kapısı'nda oy kullanılmaya başlandı''
     Genel seçim için Hatay'ın Reyhanlı ilçesi Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda kurulan bir sandıkta oy kullanılmaya başladığı bildirildi.
    
     HATAY ''Şehit polisler memleketlerinde toprağa verildi''
     Antakya'da bir şahsın av tüfeğinden çıkan kurşunlarla şehit olan polis memurlarından İsmail Gündüz, memleketi Eskişehir'de, Coşkun Akşit'te memleketi Diyarbakır'da düzenlenen törenlerle toprağa verildi.
    
     ATAYURT ''Türkmen ressamlar Türkiye'yi resmedecek''
     Türkiye-Aşkabat Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği'nce yürütülen ''Türkmen fırçasından Türkiye'' resim projesi Hatay Valiliği'nde düzenlenen bir toplantı ile basına tanıtıldı.
    
     EXPRES ''Halkımız 2002 yılı öncesi yaşamı hak etmiyor''
     İskenderun'da AK Parti'nin seçim bürosunu açılışına katılan Sadullah Ergin Türkiye'nin 12 haziranda hayati bir tercihte bulunacağını belirtti.
    
     SÖZ ''MKÜ'de aba güreşi heyecanı yaşandı''
     17. Bahar Şenlikleri etkinlikleri kapsamında Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Aba Güreşi Turnuvası MKÜ spor salonunda gerçekleştirildi.
    
     DENGE ''Başkan Savaş: Engelsiz bir Antakya inşa ediyoruz''
     10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle bazı kurum, dernek ve özel rehabilitasyon merkezlerinden oluşan bir heyet Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş' nezaket ziyaretinde bulundu. Savaş yeni projelerle engelsiz bir Antakya inşa ettiklerini ifade etti.
    
     ONUNCUKÖY ''Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş'a 10 Milyon lira kaynak aktarılacak''
     Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş'ı kapsayan Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Devlet Planlama Teşkilatı'nın (DPT) pilot bölge seçimi ile Sosyal Destek Programı (SODES) uygulaması kapsamında 10 Milyon TL kaynak aktaracağı belirtildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 11 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  65650 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle