HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASYA: ''Hatay'da Gençlik Yürüyüşü''
     Hatay'da ''19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik Haftası'' etkinlikleri kapsamında ''Atatürk'ü Anma ve Halk Yürüyüşü'' düzenlendi.
    
     ÖZYURT: ''Dünyaya açılan penceremiz olacak''
     Hayırsever iş adamı Necmi Asfuroğlu'na ait 13 bin metre karelik alanda yapılan kazı sırasında ortaya çıkan tarihi kalıntılar, üzerine yapılacak müze otel konsepti, kentin dünyaya açılan penceresi olacak.
    
     ASİ: ''Kaçakçıların korklu rüyası''
     Cilvegözü Gümrük Muhafaza Müdürlüğü'nün detektör köpeği Alf, 6 ayda 100 olayda 10 ton çay ve 500 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmesini sağladı.
    
     YORUM: ''Saadet Partisine verilen her oy önemli''
     Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, partilerine verilen her oyun çok önemli olduğunu belirterek, ''İktidara geldiğimizde işsizliğin çözümü için çaba sarf edeceğiz'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Vali Lekesiz'e ödül''
     Özel Kalem Dergisi'nin düzenlediği ''Yerel Yönetim Ödülleri'' kapsamında Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İl Stratejik Planı ile ödül almaya hak kazandı.
    
     HATAY: ''Türkiye Okuyor Kampanyası''
     Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından başlatılan ''Türkiye Okuyor'' kampanyası kapsamında Hatay'da birlikte kitap okuma etkinliği düzenlendi.
    
     KENT: ''Semt pazarı kompleksi çalışmaları başladı''
     Antakya Belediyesi tarafından ma tayında temeli atılan semt pazarı kompleksi için hafriyat çalışmalarına başlandı.
    
     SÖZ: ''Hep birlikte çalışmalıyız''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Payas beldesinde düzenlenen seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, 12 haziranda yapılacak seçimlerde partilerini yeniden iktidar yapmak için hep birlikte çalışılması gerektiğini kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 16 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  88075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle