HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Engelli öğrenciye akülü araç''
     Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 90. yılı etkinlikleri kapsamında, engelliler yararına düzenlenen ''90. Yıl Otomobil Slalom Yarışması''ndan sağlanan gelirle, Hatay'da bir engelliye akülü araç verildi. Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Valilik bahçesinde düzenlenen törenle, Mehmet Irğın'a (18) akülü aracını hediye etti.
    
     YORUM: ''İstikrarın devam etmesi için desteğinizi istiyoruz''
     Antakya Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası ve Uzunçarşı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin işbirliğinde düzenlenen etkinlikte konuşan Sadullah Ergin, esnafa seslenerek istikrarın devam etmesi için desteğinizi istiyoruz dedi.
    
     ATAYURT: ''ATSO'nun konukları MHP adayları''
     12 haziran seçimleri dolayısıyla düzenlenen toplantıların üçüncüsünde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adaylarını ağırladı.
    
     HATAY: ''Millete söyleyecek sözleri kalmadı''
     Saadet Partisi milletvekili adayı Necmettin Çalışkan 9 yıldır iktidarda olan AK Parti hükümeti'nin millete söyleyecek sözünün kalmadığını belirterek artık iktidarın değişme zamanı geldiğini söyledi.
    
     ÖZYURT: ''İlk çekiç vuruldu''
     Hatay Valiliği'nin örnek girişimi sonrasında satın alınan iki Antakya Eski Evi yine örnek bir girişimle kadınlara yönelik hizmet edecek şekilde restore edilecek.
    
     SÖZ: ''Antakya yaşanacak bir şehir oluyor''
     Antakya Belediyesi yetkilileri vatandaşlardan belediye ''Halkla İlişkiler Beyaz Masa Birimi''ne sıkça sorulan sorulardan biri olan Atatürk Caddesi'nin düzenlemesi ile ilgili belediye yetkilileri prestij caddeler projesi kapsamında yakında caddenin tamamlanacağını duyurdu.
    
     KENT: ''Hatay'da ekmeğinin peşinden koşanlar''
     Doğu ve Güneydoğu Anadolu'dan Çukurova'ya gelen mevsimlik tarım işçileri bu kez Ankara Polatlı ile Hatay'ın Amik Ovası'nın yolunu tuttular.
    
     ASİ: ''Amik Ovası altın değerinde''
     Verimli tarım arazilerinin yer aldığı ve birden fazla ürünün ekiminin yapılabildiği Amik Ovası'nda arazi fiyatlarının yörede yapılan baraj inşaatlarının ardından rekor düzeyde arttığı bildirildi. Antakya Ziraat Odası Başkanı Abdulhay Denizli, yaptığı açıklamada, 270 bin 760 hektarlık Amik Ovası'nda arazi satın almaya yönelik taleplerin arttığını söyledi.
    
     EXPRES: ''SGK heyeti ATSO'yu ziyaret etti''
     Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hatay İl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt ve çalışanlar Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ATSO) ziyaret etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  78020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle