HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''19 Mayıs Türk toplumunun kaderini değiştiren bir milat''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Kurtuluş Savaşı'nı başlatmak amacıyla 19 Mayıs 1919'da Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkışının Türk toplumunun kaderini değiştiren ve daima hatıralarda diri tutulması gereken tarihi ve stratejik bir girişim olduğunu ifade etti.
    
     ATAYURT: ''MKÜ'den otizmli bireylere ve ailelerine müjde''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Antakya Belediyesi ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın işbirliğiyle ''Mustafa Kemal Üniversitesi Otizmli Bireylere Destek Spor Kulübü' kurulacağının müjdesini verdi.
    
     HATAY: ''Edipoğlu: Kaynak üretmiyoruz, olanın yönünü halka çeviriyoruz''
     CHP Hatay Milletvekili adayı Mehmet Ali Edipoğlu, CHP'nin 41 projesi için herhangi bir kaynak üretmediğini belirterek, bu projeleri, boşa akan kaynakların yönünü halka doğru çevirerek hayata geçireceklerini kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''Sandıktan sonra tek yumruk çıkalım''
     Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, sandıklardan tek yumruk olarak çıkılmasının Hatay'a büyük yararlar getireceğini belirtti.
    
     KENT: ''Din adamlarının herkese iyi örnek olmaları gerek''
     Farklı mezheplerden oluşan 14 kişilik Alman Hristiyan ruhban heyeti, Hatay Müftüsü Mustafa Sinanoğlu'nu ziyaret etti. Sinanoğlu, din adamlarının birbirine saygı göstermesi ve herkese iyi örnek olmaları gerektiğini kaydetti.
    
     ASYA: ''Hassa'da kask dağıtıldı''
     Hassa Emniyet Amirliği tarafından motosiklet sürücülerine 70 adet ücretsiz kask dağıtıldı. Kask takan motosiklet sürücüleri, eskortların eşliğinde ilçede tur attı.
    
     ASİ: ''Tarihi çınar ağacı restore ediliyor''
     Samandağ ilçesine bağlı Hıdır Bey köyündeki asırlık çınar ağacının ''Hazreti Musa Ağacı Restorasyon ve Çevre Düzenleme Projesi'' kapsamında restore edilerek turizme kazandırılacağı bildirildi.
    
     EXPRES: ''Başkan Savaş'a kutlama ziyareti''
     Hatay Esnaf Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın ''Yılın Belediye Başkanı'' ödülüne layık görülmesini, Antakya Belediyespor Kadın Basketbol Takımı'nın 1. Lig'e, Erkek Voleybol Takımı'nın ise 3. Lig'e yükselmesini kutladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  70405 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle