HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASYA: ''Türkiye'nin en önemli sorunları terör ve işsizlik''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Türkiye'nin en önemli sorunlarını işsizlik ve terör olduğunu belirti.
    
     ATAYURT: ''Uyuşturucu satıcılarına geçit yok''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri sokak satıcılarına yönelik yaptığı 7 ayrı operasyonda ele geçirilen uyuşturucu maddelere el koyarak 11 sokak satıcısı hakkında adli işlem başlattı.
    
     HATAY: ''19 Mayıs coşkuyla kutlandı''
     Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nın 92. yıl dönümü Antakya'da büyük bir coşku içerisinde kutlandı. Kutlamalarda gençlerin yaptığı birbirinden güzel gösteriler bol bol alkış aldı.
    
     ÖZYURT: ''Ben size hizmet etmek istiyorum''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Samandağ-Antakya yolunun temmuz ayı sonunda tamamlanarak hizmete açılacağını belirterek, amaçlarının vatandaşlara hizmet etmek olduğunu kaydetti.
    
     KENT: ''Teslim edilen zanlılar mahkemeye sevk edilecek''
     Suriye'nin ''Adana Mutabakatı'' gereğince 3 PKK terör örgütü mensubunu Türk makamlarına teslim ettiği bildirildi. Suriyeli yetkililerin silahsız teslim aldığı ve PKK terör örgütü mensubu oldukları belirtilen K.K. (24), F.E. (17) ve Ö.K. (21) Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda Türk makamlarına teslim edildi. Zanlılar mahkemeye sevk edildi.
    
     YORUM: ''Müzeler sadece sergi alanı değil''
     Arkeoloji Müzesi Müdürü Nalan Yastı, müzelerin sadece tarihi eserlerin sergilendiği alanlar olmadığını, aynı zamanda eğitime katkı yapan ve arazi çalışmalarıyla tarihi eserleri ortaya çıkaran önemli bir kurum olduğunu belirtti.
    
     ASİ: ''MKÜ'de devir teslim töreni''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ercan Enç görevini Prof. Dr. Şaziye Gazioğlu'na, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Eğilmez de görevini Prof. Dr. Sadık Büyükbaş'a devretti.
    
     EXPRES: ''Karbeyaz sınır kapısı açılacak''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili adayları Suzan Alhasoğlu ile Hasan Akgöl Antakya Karbeyazlılar Derneği'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlara Karbeyaz sınır kapısının açılacağı müjdesini verdi.
    
     SÖZ: ''Hatay Dubai'de düzenlene Turizm fuarında tanıtıldı''
     Dubai'de açılan ''Arabian Travel Market 2011'' fuarına katılarak kentin uluslararası alanda tanıtımının yapıldığını bildirdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  69545 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle