HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASYA: ''MHP vatandaşlara 'püskevit' dağıttı''
     MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bir miting konuşması sırasında kullandığı ''püskevit'' sözü üzerine yaşanan tartışmaların ardından MHP Merkez İlçe Başkanlığı tarafından vatandaşa bisküvi ve lokum dağıtıldı.
    
     ATAYURT: ''HESOB üyelerinden Vali Lekesiz'e tebrik ziyareti''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB)Başkanı Abdulkadir Teksöz ve yirmi oda başkanı, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret ederek, ''Yılın Valisi'' seçilmesi dolayısıyla kutladı.
    
     HATAY: ''Denizcilik Fakültesi için ilk adım''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ve İskenderun Deniz Ticaret Odası'nın (İDTO) katkılarıyla İskenderun'da kurulması planlanan Denizcilik Fakültesi için protokol imzaladı.
    
     ÖZYURT: ''Gençlik Haftası etkinliği''
     Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Spor Kulübü, Bedi Sabuncu Güzel Sanatlar Spor Lisesi işbirliğiyle ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'' etkinlikleri kapsamında yer alan Gençlik Haftası nedeniyle Hürriyet Caddesi'nde konser etkinliği düzenlendi.
    
     KENT: ''Hizmetlerin devamı sizlerin elinde olan mühürden geçecek''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, istikrarın ve devamı için söz ve mührün milletin elinde olduğunu belirtti.
    
     YORUM: ''Suriye'nin teslim ettiği 3 PKK'lıdan 2'si tutuklandı''
     Suriye'nin ''Adana Mutabakatı'' gereğince Türk makamlarına teslim ettiği 3 PKK terör örgütü mensubundan 2'si, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
    
     ASİ: ''Tapu ve Kadastro'nun 164. kuruluş yıl dönümü''
     12. Bölge Müdür Vekili Hakan Candan başkanlığındaki heyet, Tapu Kadastro Teşkilatının 164. yıl dönümü dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk koydu, saygı duruşunda bulundu.
    
     EXPRES: ''MKÜ'de devir teslim töreni''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ercan Enç, görevini Prof. Dr. Şaziye Gazioğlu'na, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Eğilmez de görevini Prof. Dr. Sadık Büyükbaş'a devretti.
    
     SÖZ: ''Hatay ünlü ustaları ağırladı''
     ''Ustalarla Güneşin İzinde'' projesi çerçevesinde, ressam Ahmet Güneştekin ve Prof. Dr. Devrim Erbil, Antakya Ortodoks Kilisesi bahçesinde sergi açtı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 21 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  70810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle