HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASYA: ''Şişmanlık diyabetin başlıca nedeni''
     Acıbadem Adana Hastanesi İç Hastalıkları Endorinoloji Metobolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Şebnem Aktaran, sağlıksız beslenme, hareketsizlik ve aşırı kilolar diyabet (şeker hastalığı) riskini arttırdığını belirtti.
    
     ATAYURT: ''Suriyeli 7 yaralı Türk doktorlarına emanet''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Suriye'den gece 11 kişinin geldiğini, bunların 7'sinin yaralı olduğunu söyledi. Lekesiz, bir etkinlik sırasında gazetecilerin Suriye'deki olayların ardından Yayladağı sınırından yapılan girişlerle ilgili sorusu üzerine, Suriyelilerin gelen konusunda hükümetin tamamen insani gerekçelerle bir yaklaşım sergilediğini belirtti.
    
     HATAY: ''Harbiye'de çekici dehşeti''
     Harbiye beldesinde meydana gelen kazada virajı alamayarak çarptığı otomobili de beraberinde sürükleyen çekici, iki elektrik direğini ve 4 çam ağacını biçtikten sonra şarampole yuvarlandı. Kazada şans eseri ölen olmazken 4 kişi yaralandı.
    
     ÖZYURT: ''Asi Nehri 2. etap çevre düzenlemesi''
     Antakya Belediyesi tarafından 2. etap çevre düzenlemesi kapsamında Arkeoloji Müzesi arkasında bulunan duvar düzenlenen törenle yıkıldı.
    
     KENT: ''2002 öncesi yaşananları hatırlayın''
     Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 2002'de dünya ve Avrupa genelinde hiçbir ekonomik kriz yaşanmadığını, fakat ülkede ekonomik krizden, yatırım yapamaz duruma gelindiğini, bankaların iflas ettiğini, iş yerlerin kepenklerinin kapandığını işsizler ordusuna yenilerin eklendiği bir dönem olarak akıllarda kaldığını ifade etti.
    
     YORUM: ''Yaya geçitlerini kullanınız''
     Hatay Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler trafik kurallarına uymaları için yayalara trafik kuralları ile ilgili broşür dağıtarak yaya geçitlerini kullanmalarını istediler.
    
     ASİ: ''Medeniyetler Korosu konser verdi''
     Müslüman, Hristiyan ve Musevilerden oluşan Antakya Medeniyetler Korosu, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında konser verdi.
    
     EXPRES: ''Aziz halkımız CHP'yi iktidar yapacağına inanıyorum''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili adayı Hasan Akgöl gezdiği köy ve beldelerde karşılaştığı ilgiden halkın partisini iktidara getireceğine inandığını söyledi
     .
     SÖZ: ''Saadet adayları Reyhanlı'da''
     Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları Reyhanlı ilçesini karış karış gezdi. Özellikle esnafın ziyaret edildiği gezilerde esnafın sıkıntılarını dinlendi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 23 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  65445 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle