HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   YORUM: ''Hepimiz cehaletle mücadelenin askerleri olmamız gerek ''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, herkesin cehalette mücadelenin askeri olması gerektiğini belirtti.
    
     ATAYURT: ''Öğrencilere deneysel arkeolojik kazı yaptırıldı''
     Arkeoloji Müzesi, Müzeler Haftası etkinlikleri kapsamında ilköğretim öğrencilerine yönelik deneysel arkeolojik çalışması düzenledi. Müze Müdürü Nalan Yastı, müze bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, çocuklara arkeolojiyi sevdirip, tarihi eserlerin bilimsel yöntemlerle müzelere kazandırıldığını öğretmek amacıyla böyle bir çalışmaya başvurduklarını ifade etti.
    
     SÖZ: ''Saadetten köylere çıkarma''
     Saadet Partisi milletvekili adayları yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Gezdikleri bir çok ilçe ve köyde vatandaşları dinleyeb adaylar projelerini anlattılar.
    
     ÖZYURT: ''iş yerlerin kepenk kapattığı günleri hatırlayın''
     Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, kente yapılan yatırımların devam etmesi ülke genelinde elde edilen istikrarın sürmesi, 2002 yılı öncesine dönmemek üzere 2011 yılında kalınan yerden daha ileri devam etmek için 12 haziranda halkın kararını vermesi gerektiğini belirti.
    
     KENT: ''Boş bir depoda 3bin 500 paket kaçak sigara''
     Reyhanlı ilçesinde boş bir depoda 3 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği bildirildi. Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bayır Mahallesi'nde bulunan boş bir depoya operasyon düzenledi. Yetkililer, depoda değişik markada 3 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiğini, soruşturma başlatıldığını kaydettiler.
    
     ASYA: ''AGC heyeti Başsavcıyı ziyaret etti''
     Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti
    
     ASİ: ''Türk-Alman dostluğu''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Almanya'nın Ludwigshafen şehrinde faaliyet gösteren, aynı zamanda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin kardeş şehri Ludwigshafen Türk - Alman Dostluk Gurubu heyetini kabul etti.
    
     EXPRES: ''Misyonumuz gençlere hizmet etmek''
     Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, misyonlarını gençlere hizmet etmek, doğru gençler yetiştirmek için çalışmalar yapmak olduğunu ifade etti.
     .
     HATAY: ''Sağlıklı yaşam için süt için''
     Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi dünya süt günü dolayısıyla hastalarına süt dağıttı. Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Edip Gali, ''sağlıklı yaşamak istiyorsanız süt için'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 24 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  51180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle